Wspolne wychowywanie. Coparenting

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Zdecydowany92
Posty: 2
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 23:40 - czw

Wspolne wychowywanie. Coparenting

Post autor: Zdecydowany92 »

Witam
Mam 26lat wysoki szczuply brunet, mieszkajacy okolicach Wroclawia.
Szukam kobiety ktora ma juz ulozone zycie I jedynie czego Jej brakuje w zyciu to dziecka, nie interesuje mnie zwiazek tylko wspolne wychowywanie dziecka. Dziecko oczywyscie by mieszkalo z mama ale chcialbym miec wplyw na jego wychowanie I w miare mozliwosci spotykac sie z nim jak najczesciej.
Troche wiecej o mnie intelugentny analityczny umysl lubie podroze I aktywne spedzanie czasu. Mysle ze o wiecej informacji i ogolnie pytania czy poznanie sie to juz lepiej na priv.
Miejsce zamieszkania mamy dla mnie bez znaczenia wiek +25 zdrowa. A a reszte lepiej popisac pogadac zeby wiedziec czy to na pewno jest ta osoba.
Zapraszam do kontaktu ;)
Zdecydowany92
Posty: 2
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 23:40 - czw

Re: Wspolne wychowywanie. Coparenting

Post autor: Zdecydowany92 »

Aktualne.
AnnaMad
Posty: 7
Rejestracja: 17 marca 2019, 19:52 - ndz

Re: Wspolne wychowywanie. Coparenting

Post autor: AnnaMad »

Witam, szukam mężczyzny, który tak jak ja pragnie mieć dziecko. Zależy mi, aby relacja była oparta na zaufaniu i przyjaźni. Chcę, aby ojciec dziecka aktywnie uczestniczył w jego wychowaniu.
Mam 30 lat, jestem niezależną finansowo kobietą. Wykształcenie wyższe, atrakcyjna brunetka, dobrze wychowana, 177 cm wzrostu. Jestem spełniona zawodowo, pragnę mieć tylko dziecko. Niestety nie udało mi się do tej pory ułożyć sobie życia prywatnego.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam na kawę. Mój mail to annamadnak@onet.pl
Szymon Dwojakowski
Posty: 4
Rejestracja: 24 marca 2019, 19:25 - ndz
Lokalizacja: Frankfurt/Słubice Lubuskie
Kontakt:

Re: Wspolne wychowywanie. Coparenting

Post autor: Szymon Dwojakowski »

Witaj serdecznie Anno, mam na imię Szymon mieszkam w Frankfurt/Słubice i bardzo pragnę mieć dzieci i jak się uda Partnerkę lub Żonę, jestem wysoki i odpowiedzialny, dużo nie chcę tutaj pisać. Strona ta nie jest naj lepsza do pisania. ucieszył bym się jak byś za meldowała się na FB lub na Whatsappie +49 1523 4716688. Moglibyśmy wszytko na spokojnie porozmawiać.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post