27 latek chętnie zostanie kochającym ojcem jak i mężem.

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
DlaCiebieOn27
Posty: 10
Rejestracja: 26 czerwca 2018, 19:04 - wt

27 latek chętnie zostanie kochającym ojcem jak i mężem.

Post autor: DlaCiebieOn27 »

Witam drogie Panie...:)

Nazywam się Kamil, mam 27 lat i mieszkam w okolicach Trójmiasta. Na chwilą obecną jestem za granicą, ale chciałbym wrócić do Polski by założyć swoją wymarzoną rodzinę. Wiem że dziś jest ciężko poznać kogoś... Tracimy dużo czasu na poznawaniu się, a nasze pragnienia odchodzą w dal coraz bardziej...

Chciałbym zaoferować jednej z was prosty układ... Chcesz mieć dziecko, prawda? Ja też je chce. Ale nie chce tylko Cię zapłodnić i odejść w cień. Chce być przy Tobie od momentu poczęcia aż do końca naszego życia. Chce razem z Tobą wychowywać i troszczyć się o nasze dziecko/ dzieci. Może uda nam się zrobić taki przyśpieszony kurs z poznawania się i zakładania rodziny?

Jeśli jesteś zainteresowana to napisz do mnie... ale błagam Cię, jeśli nie jesteś kreatywna i nie potrafisz na wstępie nic o sobie powiedzieć... to proszę... daruj sobie... nie pisz i nie zawracaj mi głowy tekstem "hey" czy "co tam". To są tak puste słowa, które nic nie opisują.

Zobacz ile napisałem dla samego ogłoszenia, napisz chociaż połowę o sobie. To nie jest trudne, uwierz mi.! :)


Ja mam 180 cm wzrostu, ważę jakieś... 75 może 80 kilo. Niebieskie oczy, szatynowy kolor włosów. Zawsze jestem ogolony, czysty i pachnący, dbam o higienę osobistą. Prowadzę aktywny tryb życia, biegam, jeżdżę na rowerze, chodzę na siłownie, lubie bardzo tańczyć, i uwielbiam się bawić na zabawach. Więc jeśli też lubisz potańczyć przy Rock and Roll!!! To myślę że jesteśmy stworzeni dla siebie... :)


Nie wiem, ale zapewne też Panią zależy na tym by ich partner był dobry w łóżku... i miał czym dogodzić. Więc może to zbędne ale mój sprzęt ma 18 cm, i jest... no dość... gruby... :) Nie spotkałem się jeszcze z niezadowoleniem ze strony Pań. Potrafię kochać się długo i często, więc jeśli chcesz dużo seksu to nie będzie z tym problemu. Reszta wyjdzie na kolacji, na którą Cię zaprosze jeśli spodobamy się sobie.

Pisz śmiało, nie gryzę.


PS> To mój mail: portaleinternetowe@poczta.pl

Podeślij mi swoje zdjęcie z opisem, na zaczepki bez zdjęć i opisem "hey" nie odpowiadam :)
elaniedziela
Posty: 169
Rejestracja: 17 marca 2019, 02:59 - ndz

Re: 27 latek chętnie zostanie kochającym ojcem jak i mężem.

Post autor: elaniedziela »

Priv
kwiatwschodu
Posty: 126
Rejestracja: 23 kwietnia 2019, 01:41 - wt

Re: 27 latek chętnie zostanie kochającym ojcem jak i mężem.

Post autor: kwiatwschodu »

Napisz
aguleczka1989
Posty: 32
Rejestracja: 04 lipca 2019, 22:07 - czw

Re: 27 latek chętnie zostanie kochającym ojcem jak i mężem.

Post autor: aguleczka1989 »

Hej.

Jeśli aktualne to zapraszam do kontaktu @ : aguleczka1989@o2.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post