Dobrze zarabiający mężczyzna z wysokim IQ chce dziecka

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
IT_Guy
Posty: 1
Rejestracja: 17 stycznia 2019, 20:11 - czw

Dobrze zarabiający mężczyzna z wysokim IQ chce dziecka

Post autor: IT_Guy »

Witam,

Jestem 35-letnim mężczyzną, pracujacym w branży IT, mającym IQ na poziomie 135. W przeszłości z powodzeniem brałem udział w olimpiadach matematycznych, w których zostawałem laureatem. Oprócz tego mam zdolności językowe. Brak nałogów. Jestem osobą ostrożną, rozsądną. Wygląd przeciętny, wzrost 175 cm, nie cierpię na żadne choroby. Cała moja rodzina jest długowieczna. Wszyscy moi kuzyni mają wyższe wykształcenie oraz udane kariery zawodowe.

Chciałbym mieć dziecko, jednak nie interesuje mnie małżeństwo ani mieszkanie razem.
Szukam kobiety, która mi je urodzi. Ja będę Cię wspomagał finansowo (moje dochody są wysokie i należę do grona 5% najlepiej zarabiających w Polsce). Chciałbym, byśmy wychowywali dziecko na przemian i współnie decydowali o sprawach z tym związanych. Szczegóły są kwestią do przedyskutowania.

Zainteresowane proszę o kontakt na e-mail przemek.in.dublin@gmail.com.
Annaxxxxx
Posty: 18
Rejestracja: 02 lutego 2018, 19:55 - pt

Re: Dobrze zarabiający mężczyzna z wysokim IQ chce dziecka

Post autor: Annaxxxxx »

Witam szukam czegoś podobnego jeśli jeszce aktualne może o tym porozmawiamy? Pozdrawiam.
Tajemnicza
Posty: 5
Rejestracja: 03 marca 2019, 10:26 - ndz

Re: Dobrze zarabiający mężczyzna z wysokim IQ chce dziecka

Post autor: Tajemnicza »

jeśli aktualne napisz misia0088.kowalska@interia.pl
studentkaprawa24
Posty: 1
Rejestracja: 06 marca 2019, 19:35 - śr

Re: Dobrze zarabiający mężczyzna z wysokim IQ chce dziecka

Post autor: studentkaprawa24 »

odezwij się
Ostatnio zmieniony 15 marca 2019, 16:33 - pt przez studentkaprawa24, łącznie zmieniany 1 raz.
Aga38
Posty: 1
Rejestracja: 20 lutego 2019, 18:42 - śr

Re: Dobrze zarabiający mężczyzna z wysokim IQ chce dziecka

Post autor: Aga38 »

Cześć, Jestem 38 letnią kobietą i szukam kogoś jak Ty. Jeśli ogłoszenia nadal aktualne proszę odpisz. na agnieszka3485@interia.pl Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post