Co-parenting - Poznań

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
martini
Posty: 7
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 19:44 - pt
Lokalizacja: Poznań

Co-parenting - Poznań

Post autor: martini »

cześć,

Zapoznam kobietę lub parę kobiet, której pomógłbym zajść w ciąże a potem pomagał w wychowaniu.
Mieszkam w Poznaniu, mam 45 lat, chętnie spotkam się i omówię szczegóły.


Proszę o kontakt na priv.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, 20:03 - pn przez martini, łącznie zmieniany 3 razy.
ona31
Posty: 3
Rejestracja: 03 lutego 2019, 15:22 - ndz

Re: Szukam mamy

Post autor: ona31 »

Witam,
jeśli to dalej aktualne to zapraszam do konwersacji.
31onna31@wp.pl
Pozdrawiam
martini
Posty: 7
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 19:44 - pt
Lokalizacja: Poznań

Re: Szukam mamy

Post autor: martini »

Ona31 - serwer nie przyjmuje wiadomości na twój adres, proszę o kontakt na priv.
Annaxxxxx
Posty: 18
Rejestracja: 02 lutego 2018, 19:55 - pt

Re: Szukam mamy

Post autor: Annaxxxxx »

Witam, czy jeszcze aktuale? Pozdrawiam
martini
Posty: 7
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 19:44 - pt
Lokalizacja: Poznań

Re: Szukam mamy

Post autor: martini »

Tak, aktualne.
Tajemnicza
Posty: 5
Rejestracja: 03 marca 2019, 10:26 - ndz

Re: Szukam mamy

Post autor: Tajemnicza »

cześć mieszkam w kuj pom napisz misia0088.kowalska@interia.pl
Angelina.232
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2016, 18:39 - pn

Re: Szukam mamy

Post autor: Angelina.232 »

Witam, chcę zostać mamą, ale nie chcę wiązać się z rozsądku, aby mieć dziecko ani też ryzykować przygodny seks z kimkolwiek, aby zajść w ciążę. Wiem, że w życiu dziecka ojciec jest ważny, więc chcę aby moje dziecko miało z nim kontakt. Mam 35 lat, wyższe wykształcenie , pracuję zawodowo, mieszkam w województwie łódzkim . Poszukuję odpowiedzialnego mężczyzny, który pragnie zostać ojcem a podobnie jak ja nie chce się wiązać z rozsądku. Chciałabym abyśmy wychowywali dziecko wspólnie tzn. wspólnie podejmowali decyzje, dzielili się w miarę możliwości opieką nad dzieckiem ( chciałabym aby ojciec dziecka odczuwał potrzebę zajmowania się nim i spędzania z nim czasu) a także żebyśmy dzielili się kosztami utrzymania dziecka. Uważam że dziecko może być szczęśliwe jeśli będzie wychowywane przez oboje rodziców nawet jeśli będą mieszkać osobno, nie będą małżeństwem natomiast będą przyjaciółmi. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem się proszę o kontakt: Angelina.232@o2.pl Pozdrawiam
AnnaMad
Posty: 7
Rejestracja: 17 marca 2019, 19:52 - ndz

Re: Szukam mamy

Post autor: AnnaMad »

Witam, szukam mężczyzny, który tak jak ja pragnie mieć dziecko. Zależy mi, aby relacja była oparta na zaufaniu i przyjaźni. Chcę, aby ojciec dziecka aktywnie uczestniczył w jego wychowaniu.
Mam 30 lat, jestem niezależną finansowo kobietą. Wykształcenie wyższe, atrakcyjna brunetka, dobrze wychowana, 177 cm wzrostu. Jestem spełniona zawodowo, pragnę mieć tylko dziecko. Niestety nie udało mi się do tej pory ułożyć sobie życia prywatnego.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam na kawę. Mój mail to annamadnak@onet.pl; Kraków
ruda21
Posty: 4
Rejestracja: 19 marca 2019, 16:36 - wt
Lokalizacja: Poznań

Re: Szukam mamy

Post autor: ruda21 »

jeśl jeszcze aktualne daj znac
mam juz 2 letnia córka mam 21 lat i chciałabym wiecej dzieci ///bliskie okolice Poznania
rud21@op.pl
martini
Posty: 7
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 19:44 - pt
Lokalizacja: Poznań

Re: Co-parenting - Poznań

Post autor: martini »

Aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post