Pragnę założyć rodzinę

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Magnetic
Posty: 5
Rejestracja: 15 marca 2019, 17:35 - pt

Pragnę założyć rodzinę

Post autor: Magnetic »

Kontakt do mnie
GG 68024138 - preferowany
19magnetic75@wp.pl
-opcjonalny, rzadko sprawdzam@
PANIE KTÓRE MYŚLĄ O SAMOTNYM WYCHOWYWANIU, PROSZĘ NIE MARNOWAĆ CZASU SWOJEGO I MOJEGO
ZACHĘCAM DO LEKTURY DZIAŁU DAWCY SPERMY

Zdeklarowany wariat pozna wariatkę która jak on pragnie szczęścia w związku i dziecka.
Postaram się wyczerpująco odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.
1.NAPISZ COŚ O SOBIE
wesoły ,potrafi żartowac , praktyczny , analityczny , ale też mistyczny, dość twardo na miekkich nogach stąpam po ziemi z głową w chmurach... z góry lepiej widać ;) lubię wakacje w ciepłych krajach , kino , teatr , saunę , rower , plaża, spacery, całowanie , masaże , droczenie sie, uwielbiam robić pizze i inne experymenty w kuchni. Cieszę się z małych rzeczy, a szarą rzeczywistość okrywam cienką warstwą bajkowości . Jestem zwykłym swojskim facetem.
2. CZYM SIĘ ZAJMUJESZ NA CODZIEŃ ?
Zarabianiem pieniędzy, mam stałą pracę zarabiam więcej niż przeciętnie, od pewnego czasu realizuję hobby które również przynosi dochód i nie zabiera wiele czasu z którego musiałbym okradać Ciebie i nasze dziecko ;) hobby planuję przekuć w działalność gospodarczą, może mi pomozesz ? Na tym się nie znam. Moja sytuacja materialna nie należy do najgorszych. Pomoc MOPSU nie będzie potrzebna :D
3. SKĄD JESTEŚ?
To jest nie istotne, nie chcę byś sugerowała się miejscem mojego czy Twojego miejsca pochodzenia czy zamieszkania. Możesz zmienić je na moje, tak samo jeśli jesteś mocno przywiązana do swojego ja przeniosę sie do Ciebie, możemy też sami wybrać gdzie będziemy życ...chyba tak jest najlepiej my jestesmy ważni a nie miejsce płacenia podatku. Mieszkam w miescie ponad 100000 zaludnienia. Nie będę robił z tego tajemnicy jak też z innych rzeczy o które mnie spytasz gdy się spotkamy.
4. JAK WG CIEBIE TO MA WYGLĄDAĆ? (poznawanie)
Jak ? Normalnie, nawiąż ze mną kontakt przez wiadomość prv albo na 19magnetic75@wp.pl lub GG 68024138 jeśli jeszcze jakieś pytania będziesz miała to odpowiem. Jednak licz się z tym że najnormalniej w świecie będę chciał się spotkac na "kawę" gdzie chcesz , zawsze wygospodaruję czas i sposobność to już mój problem. Jeśli znajdziemy porozumienie kolejne spotkania wyjdą spontanicznie. Wspólny wyjazd wakacyjny mógłby też zweryfikować jakimi bylibyśmy współlokatorami :D
5 JAK TO WSZYSTKO WIDZISZ?
To jasne że pragnę związku, jestem bardzo wrażliwy, emocjonalny, potrafię się angażować. Nie wyobrażam sobie wychowyć dziecko osobno.
6. A JAKA METODA ?
Hmm...oczywiscie że naturalna, wkońcu mamy się zbliżyć do siebie. Lubię sex, w zasadzie w łózku jestem zepsuty więc robienie dzieci będzie dla nas naprawdę przyjemnym zajęciem ;)
7. JAK WYGLĄDASZ ILE MASZ LAT ETC?
WIEK 43 ( nie mam zmarszczek , łysiny , nie jestem siwy :D wyglądam na mniej )
WZROST 186
WAGA 105 (chuderlakiem nie jestem)
OCZY NIEBIESKIE
WŁOSY CIEMNE
KREW ARHminus HONOROWY DAWCA KRWI
HISTOTORIA HORÓB
brak wirusowyc, genetycznych, nowotworowych,psychicznych , rodzina też nie obciążona psychicznie lub nowotworami.
Zdjęcia mojej osoby mozemy wymienić w korespondencji ,nie jestem brzydalem :D
8. JAKI JEST TWÓJ ŻYCIORYS ZAWODOWY?
Mam średnie wykształcenie w kierunkach technicznych. Od prawie 6 lat pracuję w jednej firmie jako pracownik umysłowy. Cenię sobie stabilność. Mam trochę z hazardzisty ale inwestuję przemyślanie i rozważnie.
Nie mam wyższego wykształcenia, jednak bez obaw, nie jestem kretynem z głupkowatym uśmieszkiem i dłonią w gaciach.

Czego oczekuję od Ciebie?
1.Przeczytaj post na spokojnie.
2. Zastanów się.
3. Wyslij fotkę na 19magnetic75@wp.pl lub GG68024138 oraz trochę informacji o sobie, nie oczekuję CV. Możesz napisać "cześć tu Monika xx.Lat, uwielbiam zrywać polne kwiaty , oblewać się herbatą w łóżku, jak ci sie podobam na zdjęciu? Możemy sie spotkać w sobotę na kawę u mnie.... albo nie, wiesz co..... nie bylam jeszcze w.... może zwiedzimy,w końcu mamy cały dzień "
4.Nie ma dla mnie znaczenia czym się zajmujesz, to znaczy mam na mysli ze nie przez pryzmat tego co robisz będę Cię oceniał. Nie chcę Cię w ogóle oceniać. Jak już to poznawać. Jeżeli masz zwykłą pracę za najniższą krajową nie będę uważał Cię za mniej wartego człowieka. Jeśli robisz karierę nie zamierzam też być dla Ciebie kotwicą czy hamulcem. Pewnie nawet nie zapytam Ciebie o to. Mam tylko nadzieję, że posiadanie dzieci to nie jedyny plan i sposób na Twoje życie.
5. Zostaw proszę do siebie kontakt: telefon albo gg, będzie szybciej, nie przeglądam poczty systematycznie.
6. Koniecznie usmiechnij się :) miłego dnia

Kontakt do mnie
GG 68024138 - preferowany
19magnetic75@wp.pl
-opcjonalny, rzadko sprawdzam@
Magnetic
Posty: 5
Rejestracja: 15 marca 2019, 17:35 - pt

Re: Pragnę założyć rodzinę

Post autor: Magnetic »

Aktualne
Magnetic
Posty: 5
Rejestracja: 15 marca 2019, 17:35 - pt

Re: Pragnę założyć rodzinę

Post autor: Magnetic »

Aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post