Chcę zostać ojcem- coparenting

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
krzysztof8013
Posty: 5
Rejestracja: 20 marca 2019, 16:16 - śr

Chcę zostać ojcem- coparenting

Post autor: krzysztof8013 »

Witam, mam 35 lat, jestem niezależnym mężczyzną, z dobrą pracą. Posiadam wykształcenie wyższe, prowadzę własną firmę. Jestem spełnionym zawodowo mężczyzną, niestety jeśli chodzi o życie prywatne, to nie powiodło mi się założenie rodziny. Chciałbym poznać kobietę, z którą mógłbym mieć dziecko, jest to moje marzenie. Oczywiście oferuję pomoc finansową, a także chciałbym aktywnie uczestniczyć w wychowaniu dziecka. Pozdrawiam
Izabela85
Posty: 23
Rejestracja: 22 marca 2019, 13:35 - pt

Re: Chcę zostać ojcem- coparenting

Post autor: Izabela85 »

Ja mam 34lat, jestem atrakcyjną wykształconą kobietą, blondynka, szczupła. Nie mam problemu z poznaniem mężczyzny, ale nie interesują mnie spotkania jednorazowe z niezdecydowanymi facetami ,którzy chcą się tylko zabawić albo nie myślą poważnie o życiu. Nie mam nałogów, prowadzę zdrowy tryb życia, gram w tenisa ziemnego. Chcę zostać matką.
Szymon Dwojakowski
Posty: 4
Rejestracja: 24 marca 2019, 19:25 - ndz
Lokalizacja: Frankfurt/Słubice Lubuskie
Kontakt:

Re: Chcę zostać ojcem- coparenting

Post autor: Szymon Dwojakowski »

Witaj serdecznie Izabelo, mam na imię Szymon mieszkam w Frankfurt/Słubice i bardzo pragnę mieć dzieci i jak się uda Partnerkę lub Żonę, jestem odpowiedzialny, dużo nie chcę tutaj pisać, ucieszył bym się jak byś za meldowała się na FB lub na Whatsappie +49 1523 4716688.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post