Warszawa. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30-50 latką :)

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Max24
Posty: 29
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:34 - wt

Re: Kraków. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30-50 latką :)

Post autor: Max24 »

Nadal szukam swojej wybranki... ;)
ChcęDziecka
Posty: 2
Rejestracja: 23 marca 2020, 17:03 - pn

Re: Kraków. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30-50 latką :)

Post autor: ChcęDziecka »

Cześć.
Mam 34 lata, natomiast od zawsze słyszę, że wyglądam na młodszą dziewczynę. Zawsze miałam powodzeniem wśród mężczyzn, niestety nie poszczęściło mi się w związkach.
Poszukuję mężczyzny z doświadczeniem i "dorobkiem" zdrowych dzieci. Niestety mam problemy z płodnością, dlatego ważne jest dla mnie przede wszystkim by mężczyzna był zdrowy, nie palił, dbał o siebie, miał już jakieś badania, fajnie jakby był wysportowany, bo to wszystko może mi dać większą szansę na zajście w ciążę. Preferuję mężczyzn młodszych od siebie, między 24 a 30 rokiem życia i bez problemów z erekcją i wytryskiem. Przepraszam, że jestem tak szczera, ale nie mam już czasu na eksperymentowanie i czekanie.Co do kontaktów z dzieckiem - powiem tak - to zależy. Jeśli mężczyzna chciałby uznać dziecko i mieć kontakt w przyszłości - nie ma problemu. Związku raczej nie szukam, jestem po przejściach i już przestało mnie to interesować. Jeśli będziemy się dogadywać, mogę zaproponować przyjaźń.
Co do sposobu zapłodnienia, naturalnie, a jeśli się nie uda to chcę przystąpić do terapii in vitro. Wiadomo, że wiąże się to z papierologią i wizytami w klinice.
Jeśli nie przestraszyło Cię to, to napisz. Chciałbym zobaczyć Twoje zdjęcie, ja również prześlę swoje. Czy posiadasz doświadczenie już doświadczenie na tym portalu? Czy masz dzieci? Proszę odpisz już na maila: chcedziecka@interia. pl

Pozdrawiam
Ewa
Bebla
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwietnia 2020, 21:52 - pt

Re: Kraków. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30-50 latką :)

Post autor: Bebla »

Witam
Czy ogłoszenie jest aktualne?
Max24
Posty: 29
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:34 - wt

Re: Kraków. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30-50 latką :)

Post autor: Max24 »

Witam, tak
Max24
Posty: 29
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:34 - wt

Re: Warszawa. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30-50 latką :)

Post autor: Max24 »

Zapraszam chcące założyć rodzinę (również Panie w ciąży) z Mazowsza :)
Max24
Posty: 29
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:34 - wt

Re: Warszawa. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30-50 latką :)

Post autor: Max24 »

Ogłoszenie nadal aktualne.
Max24
Posty: 29
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:34 - wt

Re: Warszawa. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30-50 latką :)

Post autor: Max24 »

Aktualne
Max24
Posty: 29
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:34 - wt

Re: Warszawa. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30-50 latką :)

Post autor: Max24 »

Odświeżam..
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post