Warszawa. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30-50 latką :)

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Max24
Posty: 29
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:34 - wt

Warszawa. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30-50 latką :)

Post autor: Max24 »

Hej.

Jestem Maksymilian, 24 lata. Mam mieszkanie w Warszawie ( własne) i tutaj też pracuję. Szukam zdecydowanej 30-50 latki marzącej od dawna o rodzince. Z mojej strony chciałbym, żebyś mi urodziła kilkoro dzieci i żebyśmy żyli w przyjaźni ( z odrobikami namiętności rzecz jasna), ja obiecuję wychowywać nasze dzieci i być dla nich ojcem w 100%, spędzać razem z nimi i Tobą czas, jeździć na wyjazdy i co tylko nam do głowy przyjdzie :) A jeżeli się nam spodoba wspólne życie to można pomyśleć nawet o związku / małżeństwie. Uwaga do kręgu zainteresowań dołączam również samotne Panie noszące póki co maleństwo w brzuszku - przygarnę jak swoje :)

Jestem przystojny, 176 cm, niebieskie oczy, silne ramiona, troszkę brzuszka co prawda mam, ale często słyszałem, że jest to pociągające, mięsista pupa i duże uda. Zarabiam dobrze ( skończyłem informatykę), mam własne mieszkanie i samochód, stać mnie na utrzymanie dzieci. Jeżeli będziesz chciała możesz nawet u mnie zamieszkać, jak nie to będziemy się po prostu widywać okazjonalnie. Oczywiście w czasie ciąży również będę przy Tobie stał i się Tobą opiekował. Uważam się za osobę dojrzałą, odpowiedzialną i elokwentną ale również z niebanalnym poczuciem humoru i dystansem do życia.

Interesują mnie tylko Panie w wieku 30-50 lat z dwóch prostych względów:
- Od zawsze pociągały mnie bardziej starsze ode mnie Panie
- Chciałbym by moje dziecko miało dojrzałą i odpowiedzialną mamę.

Co do moich preferencji względem Ciebie - mam swoje gusta, ale też nie jestem wybredny, dla mnie przedewszystkim liczy się osobowość a co do wyglądu to popiszemy trochę, powymieniamy się wspólnie zdjęciami i zobaczymy co dalej :)

Zainteresowane Panie zapraszam na priv
Ostatnio zmieniony 08 maja 2020, 13:17 - pt przez Max24, łącznie zmieniany 4 razy.
dzidzia81
Posty: 16
Rejestracja: 21 stycznia 2015, 08:53 - śr

Re: Kraków. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30+ :)

Post autor: dzidzia81 »

Cześć
Twój mail jest nie aktywny
Jeśli chcesz pogadać to napisz na priv
Jestem Kasia mam 37 lat jestem zdecydowana
Max24
Posty: 29
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:34 - wt

Re: Kraków. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30+ :)

Post autor: Max24 »

Cześć, ze względu na to, że zagubiłem hasło na jakiś czas był ze mną utrudniony kontakt. Udało mi się je ponownie odzyskać. Z tego względu pragnę poinformować, że ogłoszenie jest nadal aktualne - proszę o kontakt zainteresowane kobiety na priv.
Max24
Posty: 29
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:34 - wt

Re: Kraków. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30+ :)

Post autor: Max24 »

Ogłoszenie nadal aktualne.
Max24
Posty: 29
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:34 - wt

Re: Kraków. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30+ :)

Post autor: Max24 »

Nadal poszukuję kandydatki do założenia rodziny. Zapraszam zainteresowane Panie do rozmowy.
Max24
Posty: 29
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:34 - wt

Re: Kraków. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30+ :)

Post autor: Max24 »

Podbijam :)
nadia86
Posty: 9
Rejestracja: 10 listopada 2019, 18:58 - ndz

Re: Kraków. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30+ :)

Post autor: nadia86 »

Jestem zainteresowana mam 34 lat i jestem w 6,5 mc ciąży
Max24
Posty: 29
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:34 - wt

Re: Kraków. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30+ :)

Post autor: Max24 »

Podbijam ;)
Max24
Posty: 29
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:34 - wt

Re: Kraków. Zdecydowany i samodzielny 24 latek chce mieć grono bobasków z zdecydowaną 30-50 latką :)

Post autor: Max24 »

Ponownie podbijam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post