Kraków

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
KrakowGej1975
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwietnia 2017, 09:20 - ndz
Lokalizacja: Kraków

Kraków

Post autor: KrakowGej1975 »

Jestem rocznik 1975 i jestem z Krakowa. Mam stabilną pracę jako programista w amerykańskiej firmie. Jestem gejem w związku z facetem. Jeżeli ten mój post wygląda trochę jak list motywacyjny to tylko z tego powodu, że traktuję tę sprawę bardzo poważnie.

A co dokładnie mnie motywuje?
To chyba jednak instynkt, coś na co nie mam wpływu. Wolałbym oczywiście nie mieć tej ojcowskiej potrzeby bo życie byłoby wtedy i łatwiejsze i tańsze. A jednak myślę, że było to we mnie od dawna. Tłumaczyłem sobie jednak, że skoro dziecko nie może mieć prawdziwej rodziny z ojcem i matką mieszkającymi w jednym domu to lepiej dla niego, żeby w ogóle na świat nie przyszło.

Teraz widzę, że taki obraz uśmiechniętej rodzinki przy śniadaniu istnieje chyba tylko w reklamach margaryny. W prawdziwym życiu rodzice się rozwodzą, wyjeżdżają za granicę, wiecznie kłócą itd. Może zatem nie jest to warunek konieczny do tego, aby dziecko było szczęśliwe? Może wystarczy, że będzie widziało szczęśliwych, choć mieszkających osobno rodziców?

Poza tym myślę, że mój instynkt ojcowski nasilił się teraz jako że to mój "ostatni dzwonek". Teraz jeszcze mam siłę żeby aktywnie pomóc w wychowaniu dziecka. Zarówno w takim codziennym trudzie opieki nad nim jak i w towarzyszeniu mu w procesie poznawania świata. I generalnie wspierania go na każdym etapie jego życia.
Sam wiem jak długo się nosi w sercu ciepłe wspomnienia z dzieciństwa i chcę żeby mój potomek też dostał taki pozytywny bagaż na dorosłe życie.

Co dokładam do genetycznej loterii?
• Brak dziedzicznych chorób, zarówno u mnie jak i rodziców nigdy nic poważnego się nie działo. Grupa krwi 0Rh+.
• Jeśli chodzi o aspekty fizyczne: wzrost 182cm, waga około 80 kg. Oczy zielone. Ciemny blond.
• Dodatkowo: młody wygląd – zainteresowanym podeślę zdjęcia z różnych etapów życia. Moja matka też bardzo powoli się starzeje, więc to raczej nie przypadek.
• Umysł ścisły: matematyka, fizyka, informatyka. Zdolność szybkiej nauki języków obcych (znam 4).

Co oferuję dziecku?
• Wsparcie finansowe, np. w formie miesięcznych stałych przelewów.
• Czas i uwagę w wymiarze kilku godzin dziennie oraz np. wspólnych wyjazdów urlopowych.
• Wszystko to, czego dziecko oczekuje od ojca. Z wyjątkiem bycia z jego matką.

Czego oczekuję?
• Praw rodzicielskich, w tym do współdecydowania o ważnych kwestiach związanych z wychowaniem dziecka. Nie mam nic przeciwko zasądzeniu mi alimentów.
• Tego, że dziecko będzie znało prawdę o mnie i miało możliwość poznania mojego partnera. Chociaż zdaję sobie sprawę, że moja opowieść How I met your mother będzie krótka i raczej prozaiczna...

Rozumiem dobrze, że pojawienie się dziecka to będzie rewolucja w moim w miarę spokojnym do tej pory życiu, której skutki będę odczuwał już do końca. Liczę się z tym i cieszę się na to. Jeżeli zatem podzielasz moją wizję rodzicielstwa, jesteś samotną kobietą lub w jednopłciowym związku i mieszkasz w Krakowie to proszę o kontakt: porozmawiamy w dużo mniej formalnym stylu niż to moje ogłoszenie, sprawdzimy czy nam po drodze.

Mam prawidłowe wyniki spermogramu i kariotyp.

No i mimo wszystko mam nadzieję, że orientacja seksualna jednak dziedziczna nie jest...
Ostatnio zmieniony 13 maja 2021, 07:18 - czw przez KrakowGej1975, łącznie zmieniany 3 razy.
Agaka
Posty: 4
Rejestracja: 22 października 2019, 12:15 - wt

Re: Kraków

Post autor: Agaka »

Czesc

Nazywam sie Agnieszka, mam 39 lat. Dopiero odnalazlam ten portal ale od dawna chce miec dziecko. Oczywiscie najlepiej byloby sie zakochac, pobrac i miec dzidziusia, ale najwidoczniej moja druga polowka jest gdzie na drugim krancu swiata i dlatego sie nigdy nie poznaliśmy. Rozważałam różne opcje, ale to co odpisałeś w swoim poście najbardziej mi pasuje - chciałabym żeby moje dziecko miało ojca. Z doświadczenia wiem, ze są małe szanse, ze coś z tego wyjdzie (w rzeczywistosci wszystko wychodzi inaczej niz sie planowalo) ale moze trzeba spróbować...

Jeśli chciałbyś sie spotkać lub dowiedziec czegos wiecej o mnie - napisz: aga_kargul@op.pl

Pozdr
Aga
lets_have_a_baby!
Posty: 10
Rejestracja: 21 października 2019, 17:36 - pn

Re: Kraków

Post autor: lets_have_a_baby! »

Lubię CV. Rzeczowo i na temat.
Mój wpis:

viewtopic.php?t=32765

letshaveababytogether@gmail.com
KrakowGej1975
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwietnia 2017, 09:20 - ndz
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków

Post autor: KrakowGej1975 »

Znów aktualne.
Ona!
Posty: 10
Rejestracja: 14 kwietnia 2019, 16:52 - ndz

Re: Kraków

Post autor: Ona! »

Witam,
Czy aktualne?
Pzdr.
KrakowGej1975
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwietnia 2017, 09:20 - ndz
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków

Post autor: KrakowGej1975 »

Aktualne.
Bebla
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwietnia 2020, 21:52 - pt

Re: Kraków

Post autor: Bebla »

Cześć, bardzo chętniej Cię poznam. Pozdrawiam i czekam na kontakt. Slodkapoziomka@wp.pl
KrakowGej1975
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwietnia 2017, 09:20 - ndz
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków

Post autor: KrakowGej1975 »

Aktualne.
Małopolanka
Posty: 1
Rejestracja: 17 listopada 2020, 07:58 - wt

Re: Kraków

Post autor: Małopolanka »

Jeśli Twoje ogłoszenie jest nadal aktualne to chciałabym Cię bliżej poznać. Oczywiście zaproszenie jest skierowane również do Twojego partnera. Również pochodzę z Krakowa. Tu mieszkam i pracuję. Mam 40 lat jeśli Ci to nie przeszkadza. Z wyglądu drobna szatynka o zielonych oczach. W sprawach damska-męskich jakoś mi się nie układa, a podobnie jak Ty, chciałabym zostać rodzicem.
Spodobało Mi się Twoje ogłoszenie, ponieważ mam wrażenie, że realnie chcesz uczestniczyć zarówno w wychowaniu jak i utrzymaniu dziecka.
Co do oterty:
- nie mam zamiaru ograniczać Twoich praw rodzicielskich i oczekuję od Ciebie wzajemności,
- uważam, że masz prawo powiedzieć dziecku prawdę o Sobie. Ale oczekuję, że zrobisz to w sposób nie raniący jego uczuć,
- bardzo się cieszę, że będę mogła liczyć na Twoją pomoc w codziennej opiece nad dzieckiem oraz na realną pomoc finansową w utrzymaniu (oczywiście mam na myśli dziecko.)
A tak naprawdę mam nadzieję, że po prostu wszyscy się polubimy i razem stworzymy naszemu dziecku dobre warunki do rozwoju.
Jeśli nadal jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu. Pogadamy mniej formalnie. Pozdrawiam i podaję adres mailowy zawszewarto3@wp.pl.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post