Biały związek i dziecko :)

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Przyjaciel94
Posty: 8
Rejestracja: 08 grudnia 2019, 13:11 - ndz

Biały związek i dziecko :)

Post autor: Przyjaciel94 »

Szukam dziewczyny (aseksualnej/les/hetero) która, tak jak ja, chciałaby stworzyć biały związek oparty na przyjaźni i wsparciu. Chcę rzeczywistej, przyjacielskiej relacji, a nie jedynie tworzenia pozorów. W niedalekiej przyszłości pragnąłbym założyć rodzinę (w ciągu roku, dwóch lat).

Kilka słów o mnie – 25 lat, z wyglądu trochę „południowiec” o ciemnej karnacji, wysoki, szczupły, atrakcyjny, na poziomie. Jestem wrażliwym facetem, mającym wartości, wykształconym, pracującym i zmotoryzowanym. Przede wszystkim jestem jednak normalny chłopakiem, życiowym, dającym się lubić i z poczuciem humoru. Potrafię słuchać, jestem odpowiedzialny i sympatyczny :)
W wolnych chwilach lubię podróżować, czytać książki. Nie jestem raczej osobą imprezową, co nie znaczy, że nie lubię tańczyć, czy się dobrze bawić, gdy jest okazja ;) Coraz bardziej obawiam się samotności. Marzy mi się fajny, przyjacielski układ, na bazie którego założylibyśmy szczęśliwą rodzinę.

Kogo szukam ? Chciałbym znaleźć dziewczynę przede wszystkim miłą i naturalną, mądrą życiowo. Taką, która również chciałaby założyć rodzinę i dla której jest to ważne :) Jeśli chodzi o wiek, fajnie jeśli będziesz w przedziale 20 – 30 lat. Z racji tego, że planuję budowę domu na przedmieściach, dobrze, jeśli nie miałabyś nic przeciwko przeprowadzce w moje rejony (województwo łódzkie).

Pozdrawiam i proszę o kontakt :)
licealistka94
Posty: 7
Rejestracja: 18 sierpnia 2016, 20:39 - czw

Re: Biały związek i dziecko :)

Post autor: licealistka94 »

Napisz na priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post