Coparenting

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
nofronts
Posty: 6
Rejestracja: 03 stycznia 2020, 01:07 - pt
Kontakt:

Coparenting

Post autor: nofronts »

Cześć dziewczyny ;)
Chyba jestem zdesperowany, że założyłem tu konto. Mam nadzieje, że szybko stąd znikne.
O sobie:
32 lata, 181 wzrostu, brunet, dobrze zdudowany, ukończone wyższe studia, nie pijący ani nie palący. Szukam kobiety do poważnej relacji. Zdjęcia po rozmowie. Tylko konkretne kobiety, które sobą coś reprezentują. Pozdrawiam.
nofronts
Posty: 6
Rejestracja: 03 stycznia 2020, 01:07 - pt
Kontakt:

Re: Coparenting

Post autor: nofronts »

Hej, też wolę spędzać aktywnie czas : pływanie, siłownia, yoga, rower, squash. Prv
nofronts
Posty: 6
Rejestracja: 03 stycznia 2020, 01:07 - pt
Kontakt:

Re: Coparenting

Post autor: nofronts »

Napisze tylko ze nie jestem tutaj po to żeby zapladniac kobiety bo trzeba być naprawdę zaburzonym żeby mieć taki fetysz. Szukam dobrych genów dla dziecka.
Ola30Warszawa
Posty: 5
Rejestracja: 11 stycznia 2020, 21:33 - sob

Re: Coparenting

Post autor: Ola30Warszawa »

Witaj,
Bedzie prościej jak napiszesz Martyna.mariusz@onet.pl
ChcęDziecka
Posty: 2
Rejestracja: 23 marca 2020, 17:03 - pn

Re: Coparenting

Post autor: ChcęDziecka »

Cześć.
Mam 34 lata, natomiast od zawsze słyszę, że wyglądam na młodszą dziewczynę.
Poszukuję mężczyzny z doświadczeniem i "dorobkiem" zdrowych dzieci. Niestety mam problemy z płodnością, dlatego ważne jest dla mnie przede wszystkim by mężczyzna był zdrowy, nie palił, dbał o siebie, miał już jakieś badania, fajnie jakby był wysportowany, bo to wszystko może mi dać większą szansę na zajście w ciążę. Preferuję mężczyzn młodszych od siebie, między 24 a 30 rokiem życia i bez problemów z erekcją i wytryskiem. Przepraszam, że jestem tak szczera, ale nie mam już czasu na eksperymentowanie i czekanie.Co do kontaktów z dzieckiem - powiem tak - to zależy. Jeśli mężczyzna chciałby uznać dziecko i mieć kontakt w przyszłości - nie ma problemu. Związku raczej nie szukam, jestem po przejściach i już przestało mnie to interesować. Jeśli będziemy się dogadywać, mogę zaproponować przyjaźń.
Co do sposobu zapłodnienia, naturalnie, a jeśli się nie uda to chcę przystąpić do terapii in vitro. Wiadomo, że wiąże się to z papierologią i wizytami w klinice.
Jeśli nie przestraszyło Cię to, to napisz. Chciałbym zobaczyć Twoje zdjęcie, ja również prześlę swoje. Czy posiadasz doświadczenie już doświadczenie na tym portalu? Czy masz dzieci?
Proszę odpisz już na mój mail: chcedziecka@interia.pl
Pozdrawiam
Ewa
Bebla
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwietnia 2020, 21:52 - pt

Re: Coparenting

Post autor: Bebla »

Hej chętnie Cię poznam. Pozdrawiam
purpurowastokrotka
Posty: 5
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:51 - ndz

Re: Coparenting

Post autor: purpurowastokrotka »

Czy aktualne?
nofronts
Posty: 6
Rejestracja: 03 stycznia 2020, 01:07 - pt
Kontakt:

Re: Coparenting

Post autor: nofronts »

Sorry dawno mnie tutaj nie bylo i dopiero z polrocznym poslizgiem odpisuje na wiele zapytań :) Pozdrawiam serdecznie.
nofronts
Posty: 6
Rejestracja: 03 stycznia 2020, 01:07 - pt
Kontakt:

Re: Coparenting

Post autor: nofronts »

napisalem prv.
ODPOWIEDZ