Chcę mieć z Tobą dziecko

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
inteligentnydawca
Posty: 4
Rejestracja: 14 lutego 2020, 11:28 - pt
Lokalizacja: Bydgoszcz

Chcę mieć z Tobą dziecko

Post autor: inteligentnydawca »

Treść główna mojego posta w zasadzie się nie zmienia, jednak nie spodziewałem się, że tak ciężko jest tutaj o sensowną realną kobietę...nie mitomankę, ani prostytutkę, bo to też się tu zdarza. Proszę więc, pisz tylko jeśli jesteś realna i gotowa się poznać.
Jestem zapracowanym człowiekiem, który jak dotąd niestety nie miał czasu na ułożenie sobie życia. Postanowiłem pojawić się tutaj, by znaleźć kogoś, kto chciałby mieć dziecko, a z różnych względów dotąd nie udało mu się go począć. Pod uwagę biorę odpowiedzialne kobiety. Chciałbym byśmy dziecko wychowywali razem, ale oczywiście jest to kwestia szczegółowego dogadania się. Zwracam uwagę na to, by kobieta kochała dziecko i mogła mu zapewnić spokojne życie. Jestem w pełni zdrowy, wiele lat wyczynowo uprawiałem sport. W szkole miałem przez cały okres edukacji bardzo dobre oceny, mam wykształcenie wyższe ścisłe, od lat prowadzę własny biznes, nie mam żadnych nałogów. Co do moich parametrów fizycznych, to mam 185 cm, 88 kg, sylwetka sportowa atletyczna, oczy niebieskie, włosy bardzo ciemny blond, latem mocno i łatwo się opalam. Nasienie mam wysokiej jakości kres ORhD+ Pozdrawiam i zapraszam do korespondencji prywatnej.
Ona35...
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwietnia 2020, 11:37 - pt

Re: Chcę mieć z Tobą dziecko

Post autor: Ona35... »

aktualne ogłoszenie?:D
Dagmara5
Posty: 23
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 21:59 - śr

Re: Chcę mieć z Tobą dziecko

Post autor: Dagmara5 »

Aktualne?
izuska93
Posty: 8
Rejestracja: 20 marca 2021, 20:07 - sob

Re: Chcę mieć z Tobą dziecko

Post autor: izuska93 »

Witaj
Aktualne?
marla90
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2021, 23:12 - ndz

Re: Chcę mieć z Tobą dziecko

Post autor: marla90 »

Witaj 😊 skąd jesteś?
carla87
Posty: 59
Rejestracja: 14 października 2021, 18:56 - czw

Re: Chcę mieć z Tobą dziecko

Post autor: carla87 »

Pisz na priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post