Poznam - zostanę tatą Ok. Poznania Wlkp

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Steve87
Posty: 1
Rejestracja: 28 czerwca 2015, 01:58 - ndz

Poznam - zostanę tatą Ok. Poznania Wlkp

Post autor: Steve87 »

Witam, chciałbym wrócić do tematu, który już kiedyś zamieściłem na forum, a teraz ponownie się zaktualizował:
prawie 33 lata to wciąż piękny młody wiek, w którym jednak warto wziąć się poważnie za pewne życiowe sprawy. To najwyższa pora, by zostać tatą - tak, nie chcę by ktoś miał kiedyś wątpliwości, czy dziecko z którym chodzę to syn czy wnuk, więc czas działać już teraz :)
Niestety, będąc singlem, muszę znaleźć jakąś alternatywną drogę do realizacji tego pragnienia. Po dłuższych tygodniach namysłu mam kilka refleksji:
1) pomogę stałej, kochającej się parze (heteroseksualnej lub dwóm lesbijkom) przy poczęciu - potem mogę zniknąć na zawsze. Istnieje też drugi wariant: utrzymamy kontakt - będę dostawał ogólne informacje o dziecku, a za jakiś czas spotkamy się i postaramy się o rodzeństwo dla pierwszego Skarba - wariant preferowany ;)W przypadku pary less możemy inaczej ułożyć relację, wg uznania
2) pomogę singielce pragnącej dziecka. Chętnie dojrzałej, niezależnej. Zakres relacji ze sobą i dzieckiem? Od zwykłej donacji po przyjaźń, wspólne wychowywanie, w porywach związek
3)poznam młodą dziewczynę, pragnącą się związać i mieć dzieci. Może mieć już dziecko lub być w ciąży. Docelowo relacja przyjacielsko-związkowa.

To tylko ogólne przemyślenia. Zachęcam do kontaktu zainteresowane osoby. Coś o mnie? Hmm, nie wiem, jakie znaczenie mają poszczególne cechy, nie chcę rozpisywać życiorysu i koloryzować cech, by nie bawić się w jakąś eugenikę. Ogólnie 176 cm, ciemny szatyn, niebieskie oczy, spokojne usposobienie, typ analityka, stratega. Mieszkam pod Poznaniem. Ewentualne spotkania możliwe w całej Polsce, także zagranicą (po otwarciu granic, jak da się łatwo dolecieć czymś, ale raczej UK czy DE, aniżeli Australia, choć kto wie ;) W przypadku dłuższych relacji- przyzwyczaiłem się do Poznania, ale nie mówię nie mobilności na terenie Polski.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post