Północno zachodnia Polska

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Vivo
Posty: 4
Rejestracja: 23 czerwca 2020, 13:13 - wt
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Północno zachodnia Polska

Post autor: Vivo »

Witam, szukam Pani do coopartneringu. Jestem 31 letnim mężczyzna stabilnym zawodowo z wyższym wykształceniem, który chciałby zostać ojcem i żyć w coopartneringu. Pochodzę z okolic Szczecina. Jeśli chodzi o zapłodnienie może być metoda naturalna lub invitro. Resztę proszę pisać na robwit16q@o2.pl pozdrawiam
malgosia22271
Posty: 6
Rejestracja: 22 listopada 2014, 20:25 - sob

Re: Północno zachodnia Polska

Post autor: malgosia22271 »

Dzień dobry

Mam na imię Małgosia, mam 33 lata. Pochodzę z małej miejscowości pod Elblągiem, a od 15 lat mieszkam w Szczecinie (najpierw studia, później i do dnia dzisiejszego praca). Nigdy nie przypuszczałabym, ze zdobędę się na odwagę, żeby zarejestrować się na tego typu portalu i odpowiadać na podobne wiadomości. Oczywiście nie miałam i nie mam nadal nic przeciwko osobom w ten sposób poszukującym szczęścia, jakim jest niewątpliwie posiadanie dziecka, lecz myślałam, iż mnie nie będzie to dotyczyło. Marze o tym, żeby zostać mamą. Do tej pory nie poznałam tego jedynego mężczyzny i myślę że raczej już nie poznam z uwagi na moje wcześniejsze doświadczenie. Jeśli mam być samotną kobietą, to chciałabym spędzić swoje życie z dzieckiem. Wiem, że dla niektórych osób może to być samolubne ale ja nie potrafię być do końca szczęśliwa bez dziecka.
Jak już wcześniej pisałam mieszkam w Szczecinie aktualnie kupiłam mieszkanie w małej miejscowości pod Szczecinem. Pracuję w Szczecinie jako wykładowca i pracownik naukowy na uczelni wyższej. Posiadam wyższe wykształcenie w tym doktorat. Nie choruję, prowadzę w miarę zdrowy tryb życia (piszę w miarę gdyż jest to prawdą, a po przeczytaniu niektórych ogłoszeń Pań to prawie każda jest typem sportowca na ścisłej, zdrowej diecie - ja do tego grona niestety się nie zaliczam). Nie wiem co mogłabym jeszcze Panu napisać, proszę pytać jeżeli moja "kandydatura" Pana zainteresowała.
Z góry przepraszam za tak długą odpowiedź.

Pozdrawiam i dziękuje,
Małgosia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post