Poznam kobietę zdecydowaną na macierzyństwo

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Angelo 77
Posty: 3
Rejestracja: 18 lipca 2020, 23:24 - sob
Lokalizacja: Lublin

Poznam kobietę zdecydowaną na macierzyństwo

Post autor: Angelo 77 »

Witam.
Mam na imię Andrzej.Mam 183 cm wzrostu, 79 kg wagi, sylwetka szczupła wysportowana, grupa krwi 0Rh+,Mieszkam w Lublinie.Poznam kobietę zdecydowaną na macierzyństwo.Może być na zasadzie coparentingu,ale nie koniecznie, bo fajnie żeby dziecko miało obydwoje rodziców. Ja jestem zdecydowany zostać ojcem, wiem że tego właśnie w życiu mi brakuje.., patrzeć jak rodzi się nowe życie, jak rośnie, wziąć odpowiedzialność za wspólne wychowanie dziecka. Jeśli też tego chcesz to napisz.Pozdrawiam
Witam.
Mam na imię Andrzej.Mam 183 cm wzrostu, 79 kg wagi, sylwetka szczupła wysportowana.Mieszkam w Lublinie.Poznam kobietę zdecydowaną na macierzyństwo.Może być na zasadzie coparentingu,ale nie koniecznie, bo fajnie żeby dziecko miało obydwoje rodziców. Ja jestem zdecydowany zostać ojcem, Jeśli też tego chcesz to napisz.Pozdrawiam
Chcę być mamą
Posty: 11
Rejestracja: 21 października 2020, 17:36 - śr

Re: Poznam kobietę zdecydowaną na macierzyństwo

Post autor: Chcę być mamą »

Cześć jestem Anna mieszkam w okolicach Lublina mam 37 lat i sama wychowuje 9 letnia córkę. Pragnę mieć drugie dziecko lecz problem.... Z kim.... Kocham dzieci i chce mieć kolejne...
Pozdrawiam serdecznie
Angelo 77
Posty: 3
Rejestracja: 18 lipca 2020, 23:24 - sob
Lokalizacja: Lublin

Re: Poznam kobietę zdecydowaną na macierzyństwo

Post autor: Angelo 77 »

Hej. Mam na imię Andrzej. Też chcę zostać tatą, jak chcesz się bliżej poznać to napisz : dzin4@wp.pl
Witam.
Mam na imię Andrzej.Mam 183 cm wzrostu, 79 kg wagi, sylwetka szczupła wysportowana.Mieszkam w Lublinie.Poznam kobietę zdecydowaną na macierzyństwo.Może być na zasadzie coparentingu,ale nie koniecznie, bo fajnie żeby dziecko miało obydwoje rodziców. Ja jestem zdecydowany zostać ojcem, Jeśli też tego chcesz to napisz.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post