dzidzia

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
FiliplubManuela
Posty: 3
Rejestracja: 26 grudnia 2017, 18:50 - wt

dzidzia

Post autor: FiliplubManuela »

Cześć!
Jestem 35-letnim gejem, mieszkam w okolicy Poznania, 186 cm, 81 kg, ukończyłem poznański uniwerek medyczny, prowadzę m.in. swoją przychodnię lekarza rodzinnego. Tak, dzidzia będzie na pewno szczepiona.. ;) I ochrzczona. Mam własne mieszkanie, jestem niezależny finansowo i w sumie pod każdym innym względem. Z wielu powodów nie chcę z nikim zakładać związku homoseksualnego. Instynkt tacierzyński odzywa się coraz częściej, jestem w stanie Tobie i maluszkowi wszystko zapewnić, również notarialnie dla Twojego bezpieczeństwa. Chciałbym wychować dziecko na szczęśliwego, radzącego sobie w życiu człowieka i jestem w stanie zapewnić mu dobry start w przyszłość. Jestem facetem odpowiedzialnym, opiekuńczym, kreatywnym, twardo stąpającym po ziemi, z planami, marzeniami i zasadami. Chciałbym żeby dziecko miało oboje rodziców, szanujących się, będących w przyjacielskich relacjach. Co do wspólnego życia / mieszkania/ białego związku...? niczego nie zakładam ani nie wykluczam, zależy jak sobie przypadniemy do gustu.
Twój wiek to max. 35 lat, odpowiem tylko na wiadomości ze zdjęciem, swoje oczywiście także odeślę.
Pomyśl! :)
Pozytywna1990
Posty: 2
Rejestracja: 31 stycznia 2021, 00:13 - ndz

Re: dzidzia

Post autor: Pozytywna1990 »

Hej. Podaj proszę adres email😊
Bebla
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwietnia 2020, 21:52 - pt

Re: dzidzia

Post autor: Bebla »

Hey,odezwij sie do mnie na slodkapoziomka@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post