Poszukiwana kobieta, matka, przyjaciółka, zdecydowana na dziecko

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
wojtek-wrocław
Posty: 2
Rejestracja: 21 września 2020, 18:33 - pn

Poszukiwana kobieta, matka, przyjaciółka, zdecydowana na dziecko

Post autor: wojtek-wrocław »

Cześć wszystkim myślącym trzeźwo o dziecku ;-)
jestem 51 letnim mężczyzną , którego zawsze cechowała wysoka odpowiedzialność za drugiego człowieka, dlatego do dziś wartością nadrzędną jest empatia i dbałość o innych. Od trzydziestu lat pracuję i tworzę kulturę w moim ukochanym Wrocławiu. Posiadanie dziecka było moim odwiecznym pragnieniem , lecz ze względu na moją orientację seksualna , nie chciałem wchodzić w dziwne relacje, związki, aby nie komplikować sobie jak i kobiecie życia, np. udając hetero. Dziś to jest już inna rzeczywistość , zmieniły się priorytety i społecznie dojrzałem aby podołać temu wyzwaniu.Chciałbym zostać ojcem dziecka i mieć czynny wpływ na wychowanie jego. Poszukuję kobiety, która mogłaby urodzić nam potomka i chciała pozostać matką. Pozostałe nie opisane kwestie do realnego rozwiązania na żywo. liczę na bardzo zdecydowane kobiety.
Megan2505
Posty: 3
Rejestracja: 23 września 2020, 14:07 - śr

Re: Poszukiwana kobieta, matka, przyjaciółka, zdecydowana na dziecko

Post autor: Megan2505 »

Witaj , jestem 37 letnia singielką . Szukam mężczyzny który chciałby zostać ojcem dziecka którego bardzo pragnę a niestety czas jest nieubłagany . Pochodzę z Pomorza . Całe życie poświęciłam na prace i zapomniałam o najważniejszej kwestii . Szukam przyjaciela partnera i przede wszystkim ojca .
wojtek-wrocław
Posty: 2
Rejestracja: 21 września 2020, 18:33 - pn

Re: Poszukiwana kobieta, matka, przyjaciółka, zdecydowana na dziecko

Post autor: wojtek-wrocław »

Dobry wieczór, dziekuje za odpowiedź na mój anons jestem mile zaskoczony :) , z góry przepraszam za długi czas odpowiedzi ale zupelnie zapomnialem o tej rejestracji na tym portalu. Przyznam sie szczerze , nie wierzyłem w jej powodzenie. skoro trafiłem ponownie na tą strone i Twoją jedyna odpowiedź, to chyba mamy szanse ;-) i chetnie poznam Ciebie. Nadal zdecydowan. Tym razem bede śledzil i czekał na Twoja reakcję,
Chcę być mamą
Posty: 11
Rejestracja: 21 października 2020, 17:36 - śr

Re: Poszukiwana kobieta, matka, przyjaciółka, zdecydowana na dziecko

Post autor: Chcę być mamą »

Czekam na wiadomość 🤗
Chcę być mamą
Posty: 11
Rejestracja: 21 października 2020, 17:36 - śr

Re: Poszukiwana kobieta, matka, przyjaciółka, zdecydowana na dziecko

Post autor: Chcę być mamą »

Witam mam na imię Anna mam 37 lat mieszkam w okolicach Lublina. Mam stała pracę w życiu osiągnęłam już wiele. Mam córeczkę która samotnie wychowuje. Moim pragnieniem jest mieć drugie dziecko... Tylko problem polega na tym że nie mam z kim.... Twój post mnie poważnie zainteresował. Nie szukam sponsora tylko ojca dla mojego dziecka.
Jeśli nie widzisz przeszkód czekam na wiadomość
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post