🔥 Mężczyzna z klasą dla kobiety z klasą, wspólnie wychowamy zdrowe dziecko... ;)

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
MartinX
Posty: 39
Rejestracja: 09 lutego 2020, 18:21 - ndz

🔥 Mężczyzna z klasą dla kobiety z klasą, wspólnie wychowamy zdrowe dziecko... ;)

Post autor: MartinX »

Witaj przyszła mamo/partnerko... ;)


Z tej strony atrakcyjny, stabilny emocjonalnie jak i finansowo, posiadający swe zasady mężczyzna oferujący swą pomoc w zajściu w upragnioną ciążę, obecność w czasie ciąży jak i w dalszym wychowaniu dziecka. Powiązany jestem z kierunkiem medycznym, tak więc przeróżne aspekty związane z tym tematem nie są mi obce. Zadbamy o prawidłowy mikrobiom dziecka już w fazie płodu, zrobimy wszystko aby dziecko urodziło się zdrowe bez żadnych chorób autoagresyjnych, zniwelujemy do zera SIDS itp. itd. tak aby w jak największym stopniu cieszyć się potomkiem... ;)

Z góry zaznaczam iż stawiam na jakość, podchodzę indywidualnie, na zdrowych zasadach oraz poważnie do tematu, i tego również oczekuje od Ciebie. Wiadomo iż życie pisze różne scenariusze i nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie odnajdzie się „tę osobę”. Fajnie, gdybyśmy nadawali na podobnych falach, mogąc nauczyć się czegoś nowego od siebie i sprawić aby nasze życie stało się po prostu łatwiejsze oraz przyjemniejsze. ;) Tak więc jeśli jesteś zdecydowaną, lekko zwariowaną, na „poziomie” z ciekawą osobowością kobietą, zależy Ci na urodzeniu zdrowego dziecka, posiadającym dobre geny od ojca, czekam na propozycję. Posiadam tradycyjnie jak i nowoczesne poglądy, jestem elastycznym mężczyzną, wierzę i wiem iż można znaleźć takie rozwiązanie które będzie odpowiadało obydwu stronom. ;)

Poniżej moje cechy fizyczno- osobowościowe:

-188 cm wzrostu,
-85 kg wagi,
-brunet posiadający gęste i zdrowe włosy,
-brązowe oczy,
-sportowa sylwetka typu V,
-wykształcenie wyższe,
-brak jakichkolwiek nałogów,
-29 lat,
-brak w najbliżej rodzinie obciążeń genetycznych (dziadkowie jeszcze żyjący wszyscy powyżej 86 lat)
-trochę południowy typ urody, lecz oczywiście w 100% polskie korzenie,
-zainteresowania: szeroko pojęta medycyna, zdrowe odżywianie, psychosomatyka, podróże, majsterkowanie, taniec, wszelaka aktywność fizyczna w tym ulubione wędrówki górskie, czytanie.

Na co dzień dbam o swoje zdrowie fizyczne (2 razy w tygodniu delikatny specjalistyczny trening na siłowni, 1 basen, 3 razy w tygodniu bieg około 5 km), jak i psychiczne (od czasu do czasu joga, odpowiednie radzenie sobie ze stresem, itp.). Staram się zdrowo odżywiać, w okresie zimowym morsuje, ma to oczywiście swoje pozytywne odzwierciedlenie iż bardzo rzadko łapią mnie jakieś infekcje, gdyż posiadam bardzo sprawny układ immunologiczny. Mieszkam poza miastem (okolice Poznania) i hobbystycznie poza pracą, prowadzę małe gospodarstwo z ekologiczną żywnością, które oczywiście spożywam. Jestem szczęśliwym, pogodnym oraz lubianym w otoczeniu mężczyzną. ;)

Trochę wyszedł elaborat, lecz ów ogłoszenie ma trafić do odpowiedniej grupy odbiorców tak więc pisz śmiało, odwagi, daj sobie szansę na szczęście, już dosyć czekałaś! ;)

Czekam na propozycje, oczywiście o poważności ofert, szanowaniu mojego i Twojego czasu nie muszę chyba wspominać...

Kontakt najlepiej mailowo: martinix@interia.eu


Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 09 marca 2021, 01:30 - wt przez MartinX, łącznie zmieniany 2 razy.
MartinX
Posty: 39
Rejestracja: 09 lutego 2020, 18:21 - ndz

Re: Mężczyzna z klasą dla kobiety z klasą, wspólnie wychowamy zdrowe dziecko... ;)

Post autor: MartinX »

Aktualne... ;)
Lastleaf
Posty: 9
Rejestracja: 04 lutego 2021, 19:01 - czw

Re: Mężczyzna z klasą dla kobiety z klasą, wspólnie wychowamy zdrowe dziecko... ;)

Post autor: Lastleaf »

Jeżeli nadal jest to aktualne prosze o kontakt lastleaf1213@gmail.com
MartinX
Posty: 39
Rejestracja: 09 lutego 2020, 18:21 - ndz

Re: 🔥 Mężczyzna z klasą dla kobiety z klasą, wspólnie wychowamy zdrowe dziecko... ;)

Post autor: MartinX »

Aktualne... :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post