Biały związek/ Co-parenting

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
familyfriends
Posty: 6
Rejestracja: 24 czerwca 2020, 18:54 - śr

Biały związek/ Co-parenting

Post autor: familyfriends »

Witam :)

Szukam kobiety (as/les/hetero), która tak jak ja, chciałaby stworzyć rodzinę i związek oparty na przyjaźni. W grę wchodzi również sam co-parenting, ale chciałbym, abyśmy mieszkali razem i dali dziecku szczęśliwy dom.

Mam 26 lat, jestem wysokim i szczupłym brunetem, bez nałogów, jak twierdzą inni, przystojnym. Jestem wykształconym facetem z poczuciem humoru, aktywnym fizycznie i otwartym na świat. Lubię przyrodę, podróże, rozwój osobisty a także dobrą muzykę i film.Jestem empatyczny, przyjacielski i wyrozumiały.

Szukam kobiety w wieku mniej więcej 18 - 32 lata, sympatycznej, a przede wszystkim optymistycznie nastawionej do życia, lubiącej ludzi, dla której szczęśliwa rodzina jest równie ważna jak dla mnie.

Mieszkam w województwie łódzkim i z oczywistych względów byłoby najlepiej gdybyś również pochodziła z okolic. Niestety ja nie mogę się przeprowadzić, bo niedługo ruszam z budową domu.

Jeśli znajdzie się kobieta, która podobnie jak ja – marzy o szczęśliwym życiu rodzinnym, ale nie zależy jej na związku opartym na seksie (a jedynie na przyjacielskiej relacji i wspólnym życiu), proszę o kontakt. Tak, jak napisałem, co-parenting również wchodzi w grę. Wszystko do ustalenia.

Pozdrawiam :-)
familyfriends
Posty: 6
Rejestracja: 24 czerwca 2020, 18:54 - śr

Re: Biały związek/ Co-parenting

Post autor: familyfriends »

aktualne
familyfriends
Posty: 6
Rejestracja: 24 czerwca 2020, 18:54 - śr

Re: Biały związek/ Co-parenting

Post autor: familyfriends »

Aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post