Co-parenting lub założenie rodziny i biały związek :)

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
happiness
Posty: 25
Rejestracja: 29 marca 2021, 21:43 - pn

Co-parenting lub założenie rodziny i biały związek :)

Post autor: happiness »

Cześć!

Jestem 28-letnim facetem szukającym kobiety do stworzenia białego związku opartego na przyjaźni i wzajemnym wsparciu, a w niedalekiej przyszłości założenia rodziny. Nie wykluczam również samego co-parentingu na określonych przez nas zasadach.

Dlaczego biały związek? Mam skłonności homoseksualne, z którymi nauczyłem się żyć. Jako że nie wyobrażam sobie związku z mężczyzną, chciałbym poznać kobietę, z którą połączyłaby mnie przyjaźń, i z którą mógłbym stworzyć relację opartą na wzajemnym wsparciu, zaufaniu i szczerości. Szukam bratniej duszy, a biorąc pod uwagę fakt, iż dobrze dogaduję się z kobietami, myślę, że jest szansa na znalezienie dziewczyny, która z różnych powodów chciałaby stworzyć taki związek.

Kilka słów o mnie – jestem wysokim i szczupłym brunetem, atrakcyjnym. Sądząc po zainteresowaniu wielu kobiet, chyba mam w sobie to coś, choć nie mnie to oceniać.

Jednym z moich największych marzeń jest zostanie tatą, dlatego szukam kobiety, która uwzględnia w swoich planach założenie rodziny. Podświadomie czuję, że byłbym wspaniałym ojcem i zrobiłbym wszystko, by być też oddanym partnerem - chciałbym stworzyć rodzinę pełną ciepła i wsparcia. Tak jak wspomniałem, nie wykluczam również przyjacielskiego co-parentingu na określonych przez nas zasadach.

Aby ułatwić sprawę, dobrze, jeśli będziesz z województwa łódzkiego, ale nie jest to warunek :)

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 16 lutego 2022, 23:01 - śr przez happiness, łącznie zmieniany 4 razy.
happiness
Posty: 25
Rejestracja: 29 marca 2021, 21:43 - pn

Re: Założę rodzinę / Biały związek

Post autor: happiness »

Aktualne
bialaprzystan13
Posty: 3
Rejestracja: 20 lipca 2021, 17:31 - wt

Re: Założę rodzinę / Biały związek

Post autor: bialaprzystan13 »

Priv
marynia.788
Posty: 14
Rejestracja: 11 września 2021, 10:22 - sob

Re: Założę rodzinę / Biały związek

Post autor: marynia.788 »

Aktualne ??
happiness
Posty: 25
Rejestracja: 29 marca 2021, 21:43 - pn

Re: Co-parenting lub założenie rodziny i biały związek :)

Post autor: happiness »

Aktualne
Karolina99
Posty: 10
Rejestracja: 20 sierpnia 2020, 17:56 - czw

Re: Co-parenting lub założenie rodziny i biały związek :)

Post autor: Karolina99 »

Hej jeśli jest to aktualne proszę o wiadomość mailową myślę że się dogadamy 😊 pozdrawiam Karola karolina.karola.kot@gmail.com
happiness
Posty: 25
Rejestracja: 29 marca 2021, 21:43 - pn

Re: Co-parenting lub założenie rodziny i biały związek :)

Post autor: happiness »

Aktualne
Maly_brunet
Posty: 36
Rejestracja: 24 grudnia 2021, 03:47 - pt
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co-parenting lub założenie rodziny i biały związek :)

Post autor: Maly_brunet »

27 lat młody brunet kontakt 733-985-506 napisz lub zadzwon chce założyć rodzine
Szoko1985
Posty: 8
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 22:45 - pn

Re: Co-parenting lub założenie rodziny i biały związek :)

Post autor: Szoko1985 »

Cześć. Mam nie całe 37 lat. Choć chyba nie wyglądam. Bo czasem pytając mnie o dowód 😄 Takie geny;-)
Jestem z pod Warszawy. Mam 3 letnią córeczkę poczęta po 24 inseminacjach nasieniem animowanego dawcy. Od 5 lat w byłam w związku z kobietą. Niestety z kobietą nie byłam szczęśliwa. Rozstałyśmy się. Ten związek to po prostu życiowy błąd. Rozminełyśmy się- to dłuższa historia.
Pragnę dziecka, rodzeństwa dla córki ale i spełnienia jako kobieta. Chcę być pożądana i z czasem Kochana. Z czasem pragnęła bym związku opierającym się na wzajemnym zaufaniu, wsparciu i miłości. Moze nawet przyjacielskiej... o ile taka istnieje. To od Nas będzie zależało. Jak jesteś zainteresowany. Odpisz. Pozdrawiam.
happiness
Posty: 25
Rejestracja: 29 marca 2021, 21:43 - pn

Re: Co-parenting lub założenie rodziny i biały związek :)

Post autor: happiness »

aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post