Szukam potencjalnej mamy

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Mobilny
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwietnia 2021, 14:18 - ndz

Szukam potencjalnej mamy

Post autor: Mobilny »

Część.
Szukam względnie szczupłej, wesołej, nie zmanierowanej, odpowiedzialnej i pozytywnej kobiety w wieku od 20 do 35 lat z którą mógłbym zrobić oraz wychować dziecko. Jestem z Trójmiasta i fajnie gdybyś była w okolic lub była w stanie zmienić miejsce zamieszkania. Póki mały nie będzie w drodze możemy się spotykać zarówno u mnie jak u Ciebie (wg preferencji), mogę również wynajmować jakiś przytulny hotel na neutralnym terenie 🙂
Mam 179 cm, wykształcenie wyższe, dobra praca, stabilna sytuacja finansowa. Własne mieszkanie, samochód i zero zobowiązań.
30 lat ciemne włosy, piwne oczy i podobno nie brzydką twarz 🙂
Więcej informacji na priv 😉
Bebla
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwietnia 2020, 21:52 - pt

Re: Szukam potencjalnej mamy

Post autor: Bebla »

Odezwij sie na slodkapoziomka@wp.pl
Pozdrawiam
mroofka32
Posty: 17
Rejestracja: 04 marca 2021, 12:21 - czw

Re: Szukam potencjalnej mamy

Post autor: mroofka32 »

Dzień dobry,

Zwracam się do Państwa w sprawie nowego formatu, który staramy się przygotować wraz ze stacją TVN. Program chcemy zrealizować na podstawie zagranicznych programów o tematyce współrodzicielstwa, takich jak „I want your baby” i „Pregnant and platonic”, aby przełamać ten temat tabu w naszym kraju. Chcielibyśmy spróbować znaleźć osoby, które ze wsparciem ekspertów znajdą partnera/partnerkę, aby wspólnie wychowywać dziecko. Wszelkie szczegóły programu wyjaśnimy w niezobowiązujących rozmowach. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany większą ilością informacji o tym projekcie, proszę o odpowiedź tutaj lub na maila m.nems@earlgreyfilm.com

Pozdrawiam serdecznie, Magda
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post