Polska/UK - Dziecko i wspólne wychowanie.

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
rafaelbudnik
Posty: 3
Rejestracja: 04 lipca 2021, 12:11 - ndz

Polska/UK - Dziecko i wspólne wychowanie.

Post autor: rafaelbudnik »

Zanim przeczytasz dalej.
Ja już jestem w związku i to się nie zmieni. Jak szukasz męża czy partnera życiowego poprzez dziecko to wiedz że mój związek się nie zmieni i to zdecydowanie zły pomysł w tym wypadku. To nie jest też propozycja dawcy.
To propozycja cooparentingu na którą moją uwagę zwróciła moja żona. Uprzedzę pytania. Żona, z poprzedniego związku ma już czwórkę (obecnie już dorosłych) i niechętnie podchodzi do następnej ciąży.

Ofertę kieruję do osoby, która chciałaby razem w przyjacielskich relacjach wychować dziecko. Ja pracuję w branży keatywno-technologocznej w której mam dość ustabilizowaną pozycję. Pomimo iż pochodzę z trójmiasta to od czasu do czasu zmieniam miejsce zamieszkania. Kilka miast w Polsce, Mumbai, Dubai, Madryt. Obecnie mieszkam w Liverpoolu. Uprzedzając pytania, wiąże sie to z pracą.

Coś o mnie:
40+, wysoki, 100% zdrowy, żadnych narkotyków, generalnie poza kilkoma okazyjnymi przypadkami na rok nie piję oraz nie towarzyszą mi żadne choroby o podłożu genetycznym.
Otwarty na ludzi i świat, prywatnie jestem dość radosny, zadowolony z siebie, swojej pracy i swojego życia.
Myślę że miło by było wychowywać dziecko z podobną pogodą ducha i otwartą głową czy światopogladem w otoczce radości, miłości i wzajemnego zrozumienia.

Zależy mi żeby współrodzic był zrównoważony emocjonalnie, otwarty na kompromisy i uzgodnienia.

Oczekuję na poważne oferty. Napisz i sprawdźmy, czy uda nam się poznać i zostać rodzicami.

Pozdrawiam
Rafael
kontakt:
mail rafaelbudnik@gmail.com
messenger https://www.facebook.com/rafael.budnik
Ostatnio zmieniony 27 października 2021, 09:28 - śr przez rafaelbudnik, łącznie zmieniany 1 raz.
rafaelbudnik
Posty: 3
Rejestracja: 04 lipca 2021, 12:11 - ndz

Re: Polska/UK - Dziecko i wspólne wychowanie.

Post autor: rafaelbudnik »

bump
Szoko1985
Posty: 8
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 22:45 - pn

Re: Polska/UK - Dziecko i wspólne wychowanie.

Post autor: Szoko1985 »

Cześć. Mam nie całe 37 lat. I jestem z pod Warszawy. Mam 3 letnią córeczkę poczęta po 24 inseminacjach nasieniem animowanego dawcy. Od 5 lat w związku z kobietą. Niestety z kobietą nie byłam szczęśliwa. Rozstałyśmy się. Ten związek to po prostu życiowy błąd. Pragnę dziecka, rodzeństwa dla córki ale i spełnienia jako mama.
Jak jesteś zainteresowany. Napisz. Pogadajmy. Może uda się dojść do konkretnych celów. Odrazu dodam że na codzień pracuję w żłobku. I o rozwoju dzieci do lat 3 wiem dużo. A Ty czego konkretnie oczekujesz? Pozdrawiam.
rafaelbudnik
Posty: 3
Rejestracja: 04 lipca 2021, 12:11 - ndz

Re: Polska/UK - Dziecko i wspólne wychowanie.

Post autor: rafaelbudnik »

bump
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post