Chce potomka

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Paweł_J
Posty: 6
Rejestracja: 11 września 2021, 16:04 - sob

Chce potomka

Post autor: Paweł_J »

Witam, powoli zaczynam wątpić że spotkam miłość swojego życia i założę szczęśliwą rodzinę. Chciałbym mieć potomstwo, póki jestem względnie młody.

Mam 32 lata, 183 cm wzrostu i wyższe techniczne wykształcenie. Mieszkam w południowej Wielkopolsce godzinę drogi od Wrocławia. Interesuje się ekologią i technologią. Jestem blondynem o zielonych oczach, grupa krwi 0Rh+

Szczegóły do dogadania w prywatnych wiadomościach. Na wszystkie pytania odpowiem. Odległość mi nie straszna 😉
AnitaW
Posty: 8
Rejestracja: 08 października 2021, 11:05 - pt

Re: Chce potomka

Post autor: AnitaW »

jeśli aktualne napisz na anita.wilczynska6@wp.pl
Deszcz.i.slonce
Posty: 6
Rejestracja: 09 października 2021, 19:59 - sob

Re: Chce potomka

Post autor: Deszcz.i.slonce »

Jeżeli aktualne pisz Deszcz.slonce@interia.pl
Paweł_J
Posty: 6
Rejestracja: 11 września 2021, 16:04 - sob

Re: Chce potomka

Post autor: Paweł_J »

Aktualne
Selene
Posty: 5
Rejestracja: 25 września 2018, 01:23 - wt

Re: Chce potomka

Post autor: Selene »

Witaj,
Poniżej przekazuję treść mojego postu, również w dziale coparenting. Jeśli Cię to zainteresuje, to napisz, proszę, na podany email. Nie odpisuję na wiadomości tutaj :)

Witaj, do niedawna nie miałam pojęcia o istnieniu takiego zjawiska, jak coparenting. Mam 46 lat. Moje dotychczasowe życie to pasmo złych decyzji. Zdaję sobie sprawę z tego, że na dziecko zostało już mało czasu i że sama jestem temu winna. Mam też świadomość, że to ostatni moment, żeby mieć dziecko. Interesuje mnie albo tradycyjny związek, albo po prostu wspólne dziecko, które mieszka ze mną, ale, z którym masz stały kontakt i w którego wychowaniu uczestniczysz. Wiem, że może to źle zabrzmi, ale chciałabym, żebyś był heteroseksualistą. Nie dlatego, że jestem nietolerancyjna. Wręcz przeciwnie. Tylko trudno byłoby mi mieć kontakt z mężczyzną, o którym wiem, że mnie nie akceptuje. Nie musimy się ani kochać, ani mieszkać ze sobą, ani żyć ze sobą. Ale myśl, że się zmuszasz do kontaktu ze mną byłaby dla mnie trudna. Oczekuję odpowiedzi od mężczyzn wyłącznie z wyższym wykształceniem, o wzroście powyżej 180 cm. Oczywiście, wyłącznie kawaler, rozwiedziony lub wdowiec. Nie szukam dawcy spermy tylko ojca, który będzie obecny w życiu dziecka. Mieszkam w Poznaniu i poszukuję mężczyzny do 300 km od Poznania, dalej to nie zadziała. Jeżeli jesteś zwolennikiem PiS lub Konfederacji to nie pisz, bo tracisz czas. I warunek nie podlegający dyskusji: jesteś zaszczepiony na Covid. Jeśli nie - nie pisz. Jeżeli do mnie napiszesz, a potem znikniesz na parę dni, nie oczekuj, że odpiszę, gdy się ponownie odezwiesz. Oczekuję odpowiedzi w ciągu 24 godzin i to samo ofeeuję.
Jeśli zdecydujesz się odpisać, to proszę o wiadomość prywatną na mój adres email: selene.oliwia@gmail.com
Ostatnio zmieniony 24 września 2022, 15:07 - sob przez Selene, łącznie zmieniany 1 raz.
malamor9119
Posty: 5
Rejestracja: 30 stycznia 2022, 21:31 - ndz

Re: Chce potomka

Post autor: malamor9119 »

Cześć, niedawno wybiła mi 30. Jestem normalną, atrakcyjną dziewczyną. Przez pracę i inne życiowe „obowiAzki” nie dane mi było nikogo poznać . Bardzo chciałabym założyć rodzinę i mieć dzieci. Mam pracę, jestem niezależna. Jeśli aktualne napisz malamor9119@gmail.com
lois1807
Posty: 1
Rejestracja: 03 lutego 2022, 20:18 - czw

Re: Chce potomka

Post autor: lois1807 »

Napisz do mnie lois1807@10g.pl
Paweł_J
Posty: 6
Rejestracja: 11 września 2021, 16:04 - sob

Re: Chce potomka

Post autor: Paweł_J »

Dalej aktualne niestety
Greentealove
Posty: 11
Rejestracja: 22 marca 2022, 19:45 - wt

Re: Chce potomka

Post autor: Greentealove »

Aktualne jeszcze?
Paweł_J
Posty: 6
Rejestracja: 11 września 2021, 16:04 - sob

Re: Chce potomka

Post autor: Paweł_J »

Tak, aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post