Gej szuka kobiety...

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Etrus
Posty: 2
Rejestracja: 28 października 2013, 20:23 - pn

Gej szuka kobiety...

Post autor: Etrus »

Cześć

Mam 30 lat, wyższe wykształcenie, ustabilizowaną sytuację zawodową, mieszkaniową i uczuciową. Spełniam się w wielu aspektach życia, mam ciekawe hobby. Mam 180 cm wzrostu, 70 kg wagi, brązowe oczy. Generalnie prowadzę udane życie. Mieszkam w Lublinie.

Pomimo tego, czuje że moje życie zaczyna tracić większy sens. Kogoś mi brakuje. Zawsze chciałem mieć dziecko. Nie czuć się samotnym i wiedzieć że na starość będę miał na kogo liczyć, będę mógł coś przekazać, nauczyć. To jest niesamowicie niesprawiedliwe że mając idealne warunki do wychowywania dziecka nie mogę w normalny sposób zapłodnić kobietę i mieć potomka. Boli mnie to i chciałbym coś z tym zrobić. Jeśli nie przeszkadza Ci to że jestem kim jestem a zapewniam Cie że jestem dobrym człowiekiem, to napisz do mnie. Sądzę że jeśli jeszcze tego nie odczuwasz to za jakiś czas zaczniesz odczuwać tą samą pustkę co ja.

Na koniec proszę aby nie pisały do mnie osoby które chcą mi nawrzucać z powodu mojej orientacji. Wiem co społeczeństwo myśli o nas i nie musicie mnie dodatkowo uświadamiać. Jestem kim jestem, nie umiem tego zmienić więc nauczyłem się z tym żyć. Nie znacie mnie, nic o mnie nie wiecie a oceniając mnie po mojej orientacji możecie się mocno pomylić. Zapewniam Was że wielu z nas mijacie na ulicy, spotykacie w różnych sytuacjach, powierzacie im własne życie i nawet przez myśl Wam nie przechodzi, że spotkaliście geja czy lesbijkę.

Pozdrawiam i liczę na poważny kontakt.
Lida667
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:45 - pt

Re: Gej szuka kobiety...

Post autor: Lida667 »

Witamy
jesteśmy parą lesbijek, proszę o kontakt na Lida667@wp.pl
Etrus
Posty: 2
Rejestracja: 28 października 2013, 20:23 - pn

Re: Gej szuka kobiety...

Post autor: Etrus »

Cześć

Ogłoszenie jest dalej aktualne.

Zgłosiło się parę dziewczyn za co bardzo dziękuje ale niestety za późno odczytałem wiadomości prywatne (za co przepraszam) i chyba sprawa z ich strony nie była aktualna bo nikt się nie odezwał po wysłaniu maila. Teraz wiadomości sprawdzam na bieżąco.

Pozdrawiam
P
ewelka_891
Posty: 2
Rejestracja: 29 listopada 2013, 21:35 - pt

Post autor: ewelka_891 »

.
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2017, 23:40 - czw przez ewelka_891, łącznie zmieniany 1 raz.
magdalena62014
Posty: 3
Rejestracja: 06 stycznia 2014, 18:43 - pn

Re: Gej szuka kobiety...

Post autor: magdalena62014 »

Witam i jeśli aktualne proszę o kontakt: magdalena62014@gmail.com
Pozdrawiam, M.
elaniedziela
Posty: 169
Rejestracja: 17 marca 2019, 02:59 - ndz

Re: Gej szuka kobiety...

Post autor: elaniedziela »

Priv
kwiatwschodu
Posty: 126
Rejestracja: 23 kwietnia 2019, 01:41 - wt

Re: Gej szuka kobiety...

Post autor: kwiatwschodu »

Priv
Aniaself
Posty: 8
Rejestracja: 09 marca 2019, 09:04 - sob

Re: Gej szuka kobiety...

Post autor: Aniaself »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post