szukam mamy dla mojego maluszka ;)

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Pawell
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwietnia 2014, 00:05 - sob

szukam mamy dla mojego maluszka ;)

Post autor: Pawell »

Witam

Po raz drugi, chciałbym powiedzieć czemu ludzie tak postępuja jak przez ostatnie dwa miesiące, pisałem z kobieta ale to była zwykła oszustka która się bawiła mną przez te wszytkie meile.. chciałbym przeprosić wszystkie kobiety którym odpisałem z opużnieniem na meile i tym którym nie napisałem że post jest już nie aktualny poprzez to że pisałem z tamtą kobietą.

Na początku pozdrawiam wszystkie samotne mamy i ojców wychowujące samotnie dziecko, jest to chyba najtrudniejszy zawód na świecie :) Od 11 miesięcy sam wychowuje 2 letniego maluszka, mama jest w niebie tak się los potoczył, źycie potrafi zaskakiwać. Dżwignołem duźo ale jak to się mówi trza źyć dalej jest dla kogo :) Mam 32 lata bez nałogów, 188cm, piwne oczy,brunet. Maluszek śniada cera i wielkie piwne oczy. Szukam kobiety która pokocha moje dziecko całym sercem. Aktualnie mieszkam w uk, jestem w stanie zjechać do Polski jak ma to zaważyć dla zainteresowanej kobiety. Więcej pytań prosze pisać na pw I pod adresem pingpong.82@tlen.pl.

z góry dziękuje

Pozdrawiam.
elaniedziela
Posty: 169
Rejestracja: 17 marca 2019, 02:59 - ndz

Re: szukam mamy dla mojego maluszka ;)

Post autor: elaniedziela »

Priv
kwiatwschodu
Posty: 126
Rejestracja: 23 kwietnia 2019, 01:41 - wt

Re: szukam mamy dla mojego maluszka ;)

Post autor: kwiatwschodu »

Napisz
malgosia22271
Posty: 6
Rejestracja: 22 listopada 2014, 20:25 - sob

Re: szukam mamy dla mojego maluszka ;)

Post autor: malgosia22271 »

Dobry wieczór,
Mam 32 lata i bardzo pragnę posiadać dziecko. Ponad dwa lata temu zaszłam w nieplanowaną ciąże, po pierwszym szoku byłam naprawdę przeszczęśliwa. Myśl, że będę posiadała swoje dziecko z ukochanym partnerem dodawała mi skrzydeł. Niestety mój wymarzony, najukochańszy człowiek, do którego miałam ogromne zaufanie po trzech miesiącach mnie zostawił. Po dwóch tygodniach od tego wydarzenia spotkała mnie jeszcze większa tragedia po której do dnia dzisiejszego nie mogę dojść do siebie - straciłam moje wspaniałe dziecko. Po tych ponad dwóch latach pragnienie posiadania dziecka jest silniejsze ode mnie i od moich uprzedzeń co do sposobu "realizacji", niestety nikogo do tej pory nie spotkałam. Może jest to moja wina, może jak to mówią los tak chciał ale bez dziecka ja żyć nie potrafię. Dlatego właśnie znalazłam się na tym portalu. Jestem wysoką (170 cm) szatynką, ważę 60 kg. Trudno mi oceniać mój własny wygląd ale ponieważ nigdy nie usłyszałam nic niemiłego pod swoim adresem zakładam więc, że wszystko ze mną w porządku.
Z wykształcenia jestem ekonomistą, jestem zdrowa, dbam o siebie, rodzice zapewnili mi dobre wykształcenie oraz położyli nacisk na kulturę osobistą. Jeżeli ma Pan do mnie jakieś pytania to proszę o wiadomość.
carla87
Posty: 59
Rejestracja: 14 października 2021, 18:56 - czw

Re: szukam mamy dla mojego maluszka ;)

Post autor: carla87 »

Pisz na priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post