Dziecko z odpowiedzialnym Poznań

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Fiffi
Posty: 4
Rejestracja: 12 stycznia 2017, 21:32 - czw

Dziecko z odpowiedzialnym Poznań

Post autor: Fiffi »

Witam wszystkich odpowiedzialnych panów z wielkopolski. Od dwóch lat myślę o dziecku i dopiero teraz postanowiłam coś w tym kierunku zrobić. Jestem kobiecą lesbijką, bardzo poważnie podchodzę do zajścia w ciąże i pragnę by moje dziecko miało swojego kochanego tatę, który będzie uczestniczył w jego/jej wychowaniu. Jeśli chodzi o zapłodnienie, to wchodzi tylko inseminacja. Co do osoby, której szukam, to mężczyzna stateczny, stabilny emocjonalnie, odpowiedzialny, pragnący bardzo dziecka, a przynajmniej w takiej samej mierze co ja. Może to być hetero lub gej. Mi bez różnicy, kto jakie ma preferencje seksualne. Jeśli przypadniemy sobie do gustu. A przynajmniej będziemy umieli zostać przyjaciółmi, to myślę, że w niedługim czasie będziemy szczęśliwymi rodzicami małej cudnej istotki.
Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem mnie. Zapraszam do korespondencji.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2017, 21:48 - pn przez Fiffi, łącznie zmieniany 1 raz.
dam.zycie
Posty: 16
Rejestracja: 07 grudnia 2015, 18:29 - pn

Re: Dziecko z odpowiedzialnym

Post autor: dam.zycie »

Witaj Fiffi,

Jestem zainteresowany Twoją ofertą, też bardzo chciałbym mieć dzieci i uczestniczyć w jakimś stopniu ich życiu. Jeżeli nadal aktualne, proszę o kontakt :)


Moja krótka charakterystyka:
- wzrost 191 cm
- oczy: niebieskie
- włosy: ciemny blond
- wiek: 24 lata
- grupa krwi 0 rh+
- wzorowy stan zdrowia, bez obciążeń genetycznych
- szczupły, aktywny fizycznie, przystojny, pociągła twarz
- usposobienie: spokojne i pogodne
- wykształcenie wyższe (3 tytuły), w tym zagraniczne (Biologia Molekularna)

Jestem dwujęzyczny, zdarza mi się pisać wiersze i rozważania filozoficzne. Rysuję jak znajdę inspirację. Uwielbiam muzykę klasyczną i rock. Kocham zwierzęta (wśród których się wychowałem) i wszystko co z naturą związane (stąd mój kierunek naukowy). Jestem inteligentny i mam szerokie zainteresowania. Nie nadużywam alkoholu, nigdy nie zażywam narkotyków i nie palę papierosów.
Posiadam oczywiście też zestaw wymaganych badań (z 06.02.2017)
W razie wszelkich pytań zachęcam do kontaktu :)
mail: dam.zycie@gmail.com
Fiffi
Posty: 4
Rejestracja: 12 stycznia 2017, 21:32 - czw

Re: Dziecko z odpowiedzialnym Poznań

Post autor: Fiffi »

Dziękuję wszystkim Panom za zainteresowanie. Już wybrałam ojca dziecka. We wrześniu zaczynamy starania. Życzcie nam powodzenia. I wam Panowie ja życzę byście spełnili swoje marzenia o potomku.
admin
Site Admin
Posty: 1683
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Dziecko z odpowiedzialnym Poznań

Post autor: admin »

No to życzę powodzenia :P
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
Tom211286
Posty: 9
Rejestracja: 21 lipca 2017, 16:12 - pt

Re: Dziecko z odpowiedzialnym Poznań

Post autor: Tom211286 »

Witam mam na imie Tomasz mam 30 lat brunet niebieskie oczy 186 wzrost budowa ciała normalna jestem zdrowy nigdy nie chorowałem (z tego co słyszałem przystojny)nie spotkałem jeszcze swojej połówki a pragne miec dziecko miejscowosc obojetna odległosc nie gra roli jesli jestes zainteresowana prosze pisz Tom211286@onet.pl Pozdrawiam
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Dziecko z odpowiedzialnym Poznań

Post autor: Zygmunt46 »

Czy aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Dziecko z odpowiedzialnym Poznań

Post autor: zaradny »

Priv
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Dziecko z odpowiedzialnym Poznań

Post autor: Zygmunt46 »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post