Wspólne dziecko- Warszawa lub Łódź

Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Helena30

Wspólne dziecko- Warszawa lub Łódź

Post autor: Helena30 » niedziela, 28 kwietnia 2019, 14:21

Mam 34 lata, bez nadwagi, ciemne włosy, niebieskie oczy. Jestem po studiach, pracuje, mam własne mieszkanie, mieszkam sama w okolicy Warszawy. Spokojna domatorka, obecnie dodatkowo kontynuuje naukę. Przede wszystkim szukam zdecydowanego i odpowiedzialnego partnera do wspólnego wychowania dziecka. Związek nie jest priorytetem, chociaż niczego nie wykluczam. Jednak priorytetem jest dziecko i jego wspólne wychowanie. Ponieważ chciałabym żeby przyszły tata brał aktywny udział w wychowaniu, dobrze byłoby gdybyśmy mieszkali blisko siebie. Szukam osoby dojrzałej, odpowiedzialnej, niezależniej, w tym samym wieku lub starszej (ale nie jest to warunek konieczny), ceniącej wartości rodzinne. Wygląd nie jest priorytetem. Mile widzane osoby bezdzietne, ale jeśli jesteś już tatą, również możemy spróbować się poznać, może akurat szakamy tego samego. Jedynie wykluczam mężczyzn ogłaszających się jako dawcy. Przed podjęciem ostatecznej decyzji chcialabym się dobrze poznać. Jednak nie chciałabym czekać latami z decyzją o dziecku- kalia288@wp.pl . Pozdrawiam

Helena30

Re: Wspólne dziecko- Warszawa lub Łódź

Post autor: Helena30 » czwartek, 16 maja 2019, 13:03

Aktualne

ODPOWIEDZ