szukam przyszłego taty !

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
ona123
Posty: 2
Rejestracja: 17 czerwca 2014, 14:05 - wt

szukam przyszłego taty !

Post autor: ona123 »

Witam,
Jestem 29-letnią kobieta ( inteligencja zdecydowanie powyżej średniej , moja prezencja myślę że także ) i już od pewnego czasu myślę nad podjęciem najważniejszej decyzji w życiu - o rodzicielstwie :)
Ale rodzicielstwo w trochę niestandardowym wydaniu - a mianowicie zalezy mi na poznaniu dojrzałego , inteligentnego mężczyzny , który jest gotowy i świadomy decyzji o posiadaniu dziecka , natomiast tak jak ja nie chce wiązać sie i mieszkać pod jednym dachem z matką swojego dziecka. Mam dość liberalne poglądy - więc nie istotny jest dla mnie Twój stan cywilny ,tego czy jesteś z kimś w związku , wiek ( chociaż preferuję wiek powyżej 35 r.ż. - ale że dojrzałość nie zawsze jest zbieżna z metryka to granica jest płynna )czy orientacja sexualna ( ja jestem hetero ) - nie wykluczam poznania geja lub pary gejów . Także nie ograniczam się do Warszawy ( chociaż tu mieszkam i mam mieszkanie ).
Kiedyś być może zdecyduję się na ślub cywilny - a może tutaj właśnie poznam właśnie odpowiedniego partnera ? niczego nie wykluczam , lecz na razie ważniejsze jest poznanie odpowiedniego przyszłego Tatusia . Podsumowując widzę to w ten sposób - jesteśmy dwojgiem lubiących się i rozumiejących ludzi , którzy mają wspólne biologiczne dziecko . Nasz potomek mieszkałby ze mną , Ty miałbyś niczym nieograniczone prawa i obowiązki do dziecka oraz rzecz jasna miałbyś taki sam wpływ na wychowanie jak ja. Chciałabym mieć poczucie ,że mogę na Ciebie liczyć nie tylko w kwestiach związanych z dzieckiem :)
A i jeszcze wydaje mi się to dość ważne - nie jestem osobą wierzącą w żadną religie i tak też chciałabym wychować swoje dziecko.
Szukam osoby równie otwartej na świat co ja ( także na wszelkie 'inne' sposoby na życie ) , mężczyzny nie myślącego stereotypowo :) zdrowego ,inteligentnego . Czekam na odpowiedzi z Twoją wizją tej znajomości.pozdrawiam
robu111
Posty: 28
Rejestracja: 31 grudnia 2014, 11:08 - śr

Re: szukam przyszłego taty !

Post autor: robu111 »

Czy ogłoszenie jest aktualne?
Zależy mi na Twojej odpowiedzi.
wspolnarodzina
Posty: 8
Rejestracja: 15 czerwca 2014, 21:39 - ndz

Re: szukam przyszłego taty !

Post autor: wspolnarodzina »

Witam,
Bardzo prosimy o kontakt pod adresem : wspolna.rodzina@wp.pl

Pozdrawiamy.
mrlee
Posty: 4
Rejestracja: 14 lutego 2015, 00:15 - sob

Re: szukam przyszłego taty !

Post autor: mrlee »

Witaj dalej poszukujesz? Napisz mrxwl@o2.pl
bemowianin
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2014, 14:02 - wt

Re: szukam przyszłego taty !

Post autor: bemowianin »

WITAM JA KRZYSZTOF 36 lat warszawa bemowo szukam kobiety dojrzałej w środku .ja chce zostać ojcem zapłodnić cie wychować razem chce być oparciem dla ciebie zainteresowana napisz bemowianin@wp.pl pozdrawiam cię
ptysiu
Posty: 22
Rejestracja: 13 marca 2015, 20:02 - pt

Re: szukam przyszłego taty !

Post autor: ptysiu »

Witam jeśli jest to jeszcze aktualne to napisz na robert.krydli@o2.pl.Mam dokłdnie takie samo podejScie i poglAdy jak Ty.Pozdrawiam serdecznie
szubert
Posty: 3
Rejestracja: 23 października 2015, 12:26 - pt

Re: szukam przyszłego taty !

Post autor: szubert »

Czy to jeszcze aktualne>
Dla Samotnej
Posty: 11
Rejestracja: 07 grudnia 2015, 22:36 - pn

Re: szukam przyszłego taty !

Post autor: Dla Samotnej »

Witam Cie Mam nadzieje ze nie spóźniłem sie z odpowiedzi na twój anons Jestem wolnym Facetem szuka kobiety kturą sie zaopiekuje na dobre i złe Bedzie na niego mogla liczyć i będe aktywnie uczestniczył wychowaniu dziecka Jeśli szukasz kogoś takiego jak ja zapraszam do kontaktu Na pewno napisali do Ciebie wielu facetów Będzie mi miło jak wo gule odpiszesz czy jesteś mną zainteresowana W następnej wiadomości napisze Andr1@interia.pl też jestem z Krakowa
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2017, 20:29 - pn przez Dla Samotnej, łącznie zmieniany 1 raz.
mariusz4440
Posty: 25
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 15:04 - czw

Re: szukam przyszłego taty !

Post autor: mariusz4440 »

Witaj
Mam 40 lat jeśli ogłoszenie jest aktualne
Podaję meila mariusz4440@interia.pl
fajnyfacet30
Posty: 81
Rejestracja: 16 lutego 2019, 23:57 - sob

Re: szukam przyszłego taty !

Post autor: fajnyfacet30 »

Aktualne?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post