Wrocław - przyszły rok

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
konkretna85wro
Posty: 4
Rejestracja: 13 lipca 2015, 17:33 - pn

Wrocław - przyszły rok

Post autor: konkretna85wro »

Witam,
singielka w wieku 30 lat, bez nałogów, materialnie niezależna szuka partnera, który chce zostać tatą i wspólnie ze mną wychować dziecko. Szukam faceta zrównoważonego, ciepłego, z poukładanym życiem (może nie w sposób konserwatywny). Pragnę, by tato mojego dziecka był dla niego obecny, w zasięgu ręki, miał dla niego czas i dużo cierpliwości. Unikam facetów z drugą rodziną, bo chcialabym pewnie by mial czas dla malucha. Nie musisz być co dzień, ale bądź i przekaż mu to co najlepsze.
Mieszkam 20 minut od Wrocławia. Mam stałą pracę, poukładane życie. 30 lat - to raczej nie czas na szukanie miłości, działania pod wpływem emocji i docierania.mysle, ze to fajna propozycja dla geja. Nie wykluczam nawet wspolnego mieszkania w takiej sytuacji. Wazne jest dla mnie partnerstwo w wychowaniu, wzajemny szacunek i swiadomowosc tego, na co sie decyduje, bo bedzie trudno sie wycofac. Nie porozumiewam sie krzykiem a argumentami i tego chce nauczyc dzieciaka.
Wiem, że jestem kimś wyjątkowym, z dużymi pokładami miłości, kimś kto wiele może dać małemu człowiekowi i chciałabym to przekazać. Szukam mężczyzny, który ma podobnie jak ja. Mam 175 cm wzrostu. Ze względów zawodowych moge wziac sie do roboty w wakacje ;) - sadze, ze do tej pory to dobry czas na poznanie się. Faceci przed 30ką odpadają. Sorry ;)
Ostatnio zmieniony 04 grudnia 2015, 21:21 - pt przez konkretna85wro, łącznie zmieniany 1 raz.
Adam101
Posty: 1
Rejestracja: 23 lipca 2015, 00:59 - czw

Re: Wrocław - przyszły rok

Post autor: Adam101 »

Czesc
Podoba mi sie Twoje podejscie jesli to ogloszenie jest dalej aktualne odpisz prosze chetnie chcialbym poznac Cie bardziej prywatnymi drogami a nie na portalu bardzo kocham dzieci.
Pozdrawiam Adam
konkretna85wro
Posty: 4
Rejestracja: 13 lipca 2015, 17:33 - pn

Re: Wrocław - przyszły rok

Post autor: konkretna85wro »

Dlaczego nie normalnie? Bo sie nie zakochalam i moj realizm zyciowy blokuje zatracanie sie w emocjach a wygoda i niezaleznosc, jak rowniez poczucie odpowiedzialnosci nie pozwala mi na wykorzystanie kogos.
Jest opcja, ze mam cos w sobie ;) bo przyciagam fajnych ludzi. Tutaj szukam kogos wyjatkowego (uczciwego, rozgarnietego emocjonalnie, majacego swoje zycie i pasje).
Nie przypadkowo, bo:
1. Kazde dziecko ma niekwestionowane prawo do posiadania obojga rodzicow.
2. Mimo wszelkiej opatrznosci, jesli jednemu z nich cos sie stanie, zawsze bedzie mialo wsparcie i opieke od drugiego.
3. Pracuje zawodowo nawet uwzgledniajac urlop wychowawczy.
konkretna85wro
Posty: 4
Rejestracja: 13 lipca 2015, 17:33 - pn

Re: Wrocław - przyszły rok

Post autor: konkretna85wro »

Tylko sie przypomne. Nie sugeruj sie datami postow. Zwyczajnie mnie nie bylo w tym czasie, bo nie czuje przymymusu.
robu111
Posty: 28
Rejestracja: 31 grudnia 2014, 11:08 - śr

Re: Wrocław - przyszły rok

Post autor: robu111 »

Dobry wieczor.
Jesli aktualne to prosze o odp: trebor.x1@vp.pl.
fajnyfacet30
Posty: 81
Rejestracja: 16 lutego 2019, 23:57 - sob

Re: Wrocław - przyszły rok

Post autor: fajnyfacet30 »

Aktualne?
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Wrocław - przyszły rok

Post autor: Zygmunt46 »

Napisz
Bartek22
Posty: 9
Rejestracja: 02 lutego 2019, 17:15 - sob

Re: Wrocław - przyszły rok

Post autor: Bartek22 »

Mam 33 lat. Dolnośląskie. Chciałbym cię poznać. Aktualne?
figofago
Posty: 144
Rejestracja: 10 lutego 2019, 01:22 - ndz

Re: Wrocław - przyszły rok

Post autor: figofago »

Napisz
costain
Posty: 98
Rejestracja: 25 grudnia 2020, 11:17 - pt

Re: Wrocław - przyszły rok

Post autor: costain »

Mam 39 lat i bardzo chciałbym zostać ojcem.Obecnie mieszkam w Poznaniu ,ale mogę sie przeprowaszić ponieważ mam wolny zawód.Jestem w bardzo dobrej sytuacji finansowej i jestem bardzo odpowiedzialny.Lubie zwierzęta i sam mam kota.Pomagam w fundacji w Poznaniu.


Pracuje w morzu w systemie zmianowym 6 tyg morze i 6 tyg dom.


Jeśli jesteś zainteresowana to proszę o kontakt.


costain@wp.pl

Pozdrawiam 


Łukasz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post