wspólne maleństwo - wawa i okolice

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
pejot
Posty: 1
Rejestracja: 05 sierpnia 2009, 13:31 - śr

wspólne maleństwo - wawa i okolice

Post autor: pejot »

Witam, szukam kogoś z Warszawy lub okolic, kto tak jak ja, jest gotowy na rodzicielstwo. Mam 37 lat, poukładane w głowie i stabilną sytuację finansową. Jestem atrakcyjna i niezależna. Jednak kariera to nie wszystko i teraz przyszedł czas na dziecko. Nie szukam Sponsora ani anonimowego dawcy, ale kogoś kto będzie dla dziecka wzorem i oparciem, a dla mnie przyjacielem.
Zainteresowanych proszę o kontakt na e-mail: pe_jot@gazeta.pl
Pozdrawiam!
MackozBogadanca
Posty: 2
Rejestracja: 06 listopada 2015, 12:38 - pt

Re: wspólne maleństwo - wawa i okolice

Post autor: MackozBogadanca »

Witam
masz racje z tym dzieicątkiem, ja również bardzo chciałbym zostać Tatusiem Pełną Gębą..
Nie tylko jako dawca plemnika ale taki normalny Ojciec .
Co jak potrzeba walnie w stół ale i przytuli i porozmawia i z mamą i z dzieciątkiem.
Zapraszam do kontaktu. Maciek
lukasz1983
Posty: 54
Rejestracja: 02 listopada 2014, 20:07 - ndz

Re: wspólne maleństwo - wawa i okolice

Post autor: lukasz1983 »

naisz i wyślij zdjęcie na poczne lukasz.ped@op.pl
Piotr1979
Posty: 14
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 13:06 - pn

Re: wspólne maleństwo - wawa i okolice

Post autor: Piotr1979 »

chciałbym zostać Tatusiem jeśli ogłoszenie nadal aktualne proszę o kontakt piotr1339@wp.pl
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: wspólne maleństwo - wawa i okolice

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam mam 35l brunet piwne oczy jesli jestes zainteresowana odezwija sie
kamil26
Posty: 79
Rejestracja: 01 października 2016, 10:52 - sob

Re: wspólne maleństwo - wawa i okolice

Post autor: kamil26 »

Witaj
chętnie pomogę.
Jestem bez nałogów, zadbany, młody.
z wieloma pasjami,zainteresowaniami.
spotkam się realnie i możemy zacząć próbować
choćby od przysłowiowego zaraz.
Paweł228
Posty: 6
Rejestracja: 31 lipca 2016, 23:56 - ndz

Re: wspólne maleństwo - wawa i okolice

Post autor: Paweł228 »

Cześć.
Zainteresował mnie twój wpis. Wyglada na to, że poszukujemy tego samego. Ja mam 35 lat, wzrost 185 i jestem z Warszawy. Moje życie jak i praca są ustabilizowane ale bardzo brakuje mi w nim dziecka. Fajnie by było gdybyśmy mogli się poznać :)

Pozdrawiam
Paweł
pawelpawel228@wp.pl
Tatto
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwietnia 2016, 23:27 - wt

Re: wspólne maleństwo - wawa i okolice

Post autor: Tatto »

Hej tu Maciek. Kawaler zainteresowany poznaniem . Mysle pldobnie co Ty . Nie szukam na sex ale do glebszej relacji.
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: wspólne maleństwo - wawa i okolice

Post autor: maniek1615 »

jestem mężczyzną w pełni sił fizycznych, który zakłada wątek na tym portalu, gdyż świadomie podejmuje decyzję, iż chce Wam pomóc zostać mamą. dla każdej kobiety ważne są inne cechy u przyszłego ojca, ale jest chyba także wspólny zestaw. a zatem: jestem zdrowy, rozsądny, , jestem zaradny, potrafię realizować cele, które realistycznie sobie wyznaczam, jestem zdecydowany, mam wiele zainteresowań mam przyjemny głos. odpoczynku w lesie i akwarium z rybkami. akwarium jeszcze przede mną. o wszystkim powiedzieć się nie da, dlatego zachęcam do osobistego kontaktu. to nie kosztuje, a wiele potrafi wyjaśnić. mam poukładane w głowie, więc nie bój się, że stres, który być może odczuwasz będzie przeszkodą nie do pokonania. nie wszystkie marzenia można zrealizować. to o byciu mamą -ja 36l brunet piwne oczy 172-70kg reszte na priv mnie odleglosc nieprzeszkadza moge zmienic miejsce zamieszkania
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: wspólne maleństwo - wawa i okolice

Post autor: Zygmunt46 »

Pomogę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post