przyszła mama szuka przyszłego taty

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Angelina.232
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2016, 18:39 - pn

przyszła mama szuka przyszłego taty

Post autor: Angelina.232 »

Witam, dorosłam do tego żeby zostać mamą, bardzo tego pragnę, ale jak to w życiu nie zawsze można liczyć na doby los wtedy kiedy się tego chce. Nie chcę wiązać się z rozsądku, aby mieć dziecko ani też ryzykować przygodny seks z kimkolwiek, aby zajść w ciążę. Wiem, że w życiu dziecka ojciec jest ważny, więc chcę aby moje dziecko miało z nim kontakt. Mam 32 lata, wyższe wykształcenie , pracuję zawodowo, mieszkam w województwie łódzkim . Poszukuję odpowiedzialnego mężczyzny, który pragnie zostać ojcem a podobnie jak ja nie chce się wiązać z rozsądku. Chciałabym abyśmy wychowywali dziecko wspólnie tzn. wspólnie podejmowali decyzje, dzielili się w miarę możliwości opieką nad dzieckiem ( chciałabym aby ojciec dziecka odczuwał potrzebę zajmowania się nim i spędzania z nim czasu) a także żebyśmy dzielili się kosztami utrzymania dziecka. Uważam że dziecko może być szczęśliwe jeśli będzie wychowywane przez oboje rodziców nawet jeśli będą mieszkać osobno, nie będą małżeństwem natomiast będą przyjaciółmi. Chciałam od razu zaznaczyć że nie chcę się plątać w układy typu para gejów chce mieć dziecko i szuka matki biologicznej, nie szukam też ojca dla swojego dziecka , który jest mężczyzną związanym z inną kobietą. Nie zamierzam na wstępie komplikować życia sobie i dziecku. Szukam kogoś kto jest sam i chce zostać ojcem. Osoby które są zainteresowane rozmową i poznaniem się proszę o kontakt: Angelina.232@o2.pl Pozdrawiam
Plemnik2000
Posty: 10
Rejestracja: 23 stycznia 2016, 13:41 - sob

Re: przyszła mama szuka przyszłego taty

Post autor: Plemnik2000 »

Czy wciąż szukasz ojca rodziny, pisz na plemnik2000@interia.eu pozdrawiam.
Tomasz
pawell111222333
Posty: 48
Rejestracja: 10 września 2015, 12:47 - czw

Re: przyszła mama szuka przyszłego taty

Post autor: pawell111222333 »

Jestem 30 letnim szatynem,183cm,krótkie włosy,Wolny od nałogów i obciążeń genetycznych ( honorowy dawca krwi,0 Rh +) Wykształcenie wyższe.
Chciałbym pomoc kobiecie w osiągnięciu tego upragnionego szczęścia...jakim jest macierzyństwo...Jestem ojcem synka ślicznego i zdrowych, kolejne w drodze nie posiadam nałogów ,miła i przyjemna współpraca to mój priorytet.
Pomogłem skutecznie kobiecie, która ma śliczną i zdrową córeczke !

Zdrowy 100%, żadnych chorób zakaźnych, bardzo dobre geny !

Pomogę zajść w Ciąże - Sprawdzony PODKARPACIE (Cała Polska)

Pomogę spełnić marzenia o dziecku bez ingerencji w dalsze życie z mojej strony pełna dyskrecja. Serdecznie zapraszam.
Jestem dostępny

kontakt: pawell111222333@gmail.com


Pozdrawiam Pawel
greenjajo
Posty: 67
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:07 - ndz

Re: przyszła mama szuka przyszłego taty

Post autor: greenjajo »

Pomogę bezpłatnie spełnić Wasze marzenia. Jestem zdrowym chłopakiem o niebieskich oczach, blond włosach, 60kg. Jestem honorowym dawca krwi od lat wiec ze zdrowiem problemów niema.

Jestem z Lublina

Piszcie na remagus.dziurda@gmail.com
Sprawdzony, pewny, bez problemowy człowiek . Nie czekaj tylko śmiało pisz .
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: przyszła mama szuka przyszłego taty

Post autor: maniek1615 »

czesc chetnie cie poznam mam 35l brunet piwne oczy
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: przyszła mama szuka przyszłego taty

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam mam 35l brunet piwne oczy jesli jestes zainteresowana odezwija sie
kamil26
Posty: 79
Rejestracja: 01 października 2016, 10:52 - sob

Re: przyszła mama szuka przyszłego taty

Post autor: kamil26 »

Witaj
chętnie pomogę.
Jestem bez nałogów, zadbany, młody.
z wieloma pasjami,zainteresowaniami.
spotkam się realnie i możemy zacząć próbować
choćby od przysłowiowego zaraz.
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: przyszła mama szuka przyszłego taty

Post autor: maniek1615 »

jestem mężczyzną w pełni sił fizycznych, który zakłada wątek na tym portalu, gdyż świadomie podejmuje decyzję, iż chce Wam pomóc zostać mamą. dla każdej kobiety ważne są inne cechy u przyszłego ojca, ale jest chyba także wspólny zestaw. a zatem: jestem zdrowy, rozsądny, , jestem zaradny, potrafię realizować cele, które realistycznie sobie wyznaczam, jestem zdecydowany, mam wiele zainteresowań mam przyjemny głos. odpoczynku w lesie i akwarium z rybkami. akwarium jeszcze przede mną. o wszystkim powiedzieć się nie da, dlatego zachęcam do osobistego kontaktu. to nie kosztuje, a wiele potrafi wyjaśnić. mam poukładane w głowie, więc nie bój się, że stres, który być może odczuwasz będzie przeszkodą nie do pokonania. nie wszystkie marzenia można zrealizować. to o byciu mamą -ja 36l brunet piwne oczy 172-70kg reszte na priv mnie odleglosc nieprzeszkadza moge zmienic miejsce zamieszkania
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: przyszła mama szuka przyszłego taty

Post autor: zaradny »

Aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: przyszła mama szuka przyszłego taty

Post autor: zaradny »

Priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post