Kobieta z W-wy

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Marlena
Posty: 2
Rejestracja: 03 lutego 2016, 18:32 - śr

Kobieta z W-wy

Post autor: Marlena »

Witam,
mam 40 lat i szukam Pana chcącego spłodzić i wspólnie wychować dziecko w przyjaźni. Nie chodzi o związek, choć oczywiście takich rzeczy nie da się nigdy przewidzieć do końca. Chciałabym aby ta osoba rzeczywiście uczestniczyła w życiu i wychowaniu dziecka i dawała mu ojcowską miłość i troskę.
Proszę o kontakt na PW zainteresowanych Panów TYLKO z Warszawy.
Pozdrawiam,
Marlena
mariusz4440
Posty: 25
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 15:04 - czw

Re: Kobieta z W-wy

Post autor: mariusz4440 »

Cześć
Mam 41 lat. Mieszkam w okolicach Warszawy. Pracuję w Warszawie. Proszę napisz do mnie mariusz4440@interia.pl. Chętnie porozmawia i może będziemy mogli zrealizować nasze plany
Pozdrawiam
bemowianin
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2014, 14:02 - wt

Re: Kobieta z W-wy

Post autor: bemowianin »

Witaj ja Krzysztof 36 lat wawa bemowo zapłodnie cię i bede brał udział wychowaniu chcesz dac mi szansę napisz bemowianin@wp.pl
piotrek2281
Posty: 2
Rejestracja: 27 lutego 2016, 07:00 - sob

Re: Kobieta z W-wy

Post autor: piotrek2281 »

Cześć Marlena :)
mam 28 lat i chętnie Cię poznam
Marlena
Posty: 2
Rejestracja: 03 lutego 2016, 18:32 - śr

Re: Kobieta z W-wy

Post autor: Marlena »

Ogłoszenie nieaktualne.
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Kobieta z W-wy

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam mam 35l brunet piwne oczy jesli jestes zainteresowana odezwija sie
kamil26
Posty: 79
Rejestracja: 01 października 2016, 10:52 - sob

Re: Kobieta z W-wy

Post autor: kamil26 »

Witaj
chętnie pomogę.
Jestem bez nałogów, zadbany, młody.
z wieloma pasjami,zainteresowaniami.
spotkam się realnie i możemy zacząć próbować
choćby od przysłowiowego zaraz.
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Kobieta z W-wy

Post autor: maniek1615 »

jestem mężczyzną w pełni sił fizycznych, który zakłada wątek na tym portalu, gdyż świadomie podejmuje decyzję, iż chce Wam pomóc zostać mamą. dla każdej kobiety ważne są inne cechy u przyszłego ojca, ale jest chyba także wspólny zestaw. a zatem: jestem zdrowy, rozsądny, , jestem zaradny, potrafię realizować cele, które realistycznie sobie wyznaczam, jestem zdecydowany, mam wiele zainteresowań mam przyjemny głos. odpoczynku w lesie i akwarium z rybkami. akwarium jeszcze przede mną. o wszystkim powiedzieć się nie da, dlatego zachęcam do osobistego kontaktu. to nie kosztuje, a wiele potrafi wyjaśnić. mam poukładane w głowie, więc nie bój się, że stres, który być może odczuwasz będzie przeszkodą nie do pokonania. nie wszystkie marzenia można zrealizować. to o byciu mamą -ja 36l brunet piwne oczy 172-70kg reszte na priv mnie odleglosc nieprzeszkadza moge zmienic miejsce zamieszkania
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Kobieta z W-wy

Post autor: zaradny »

Aktualne?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post