Szukam partnera/ojca ktory pragnie dzieci i ognisko rodzinne

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
anianalove
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2016, 19:31 - ndz

Szukam partnera/ojca ktory pragnie dzieci i ognisko rodzinne

Post autor: anianalove »

Witam ,
Jestem osoba dosc zapracowana co zamierzam w krotkim czasie zmienic.
W miare niezalezna, moge sie przemiesic z jednego miejsca na drugie, choc obecnie przebywam na poludniu francji ( jelsi jest ktos gotowy dolacyc do mnie to z mila checia ) jelsi nie ja jestem w stanie byc wszedzie jesli bedzie to odpowiadac moim parametrom. Kocham slonce i morze i cieplo. Kocham cieplo rodzinne i swtorzenie tego dla mojej rodziny byloby wazne. Chcialabym w dosc szybkim czasie miec pierwsze dziecko i zaraz pozniej nastepne , byc moze pozniej trzecie ( ale nie koniecznie )
Pisze wyraznie o miuch celach, Podroze, imprezy,wyjazdy, ciezka praca i takie tam sa juz przeszloascia . Mysle teraz powaznie o zbudowaniu rodziny i stalym zwiazku. Mysle ze prosciej rozmawia sie z osobamu ktore maja podobne cele, zapisalam sie tutaj dzisiaj wiec sprobuje mojej szansy tutaj, okaze sie :) Mam konkretnie okreslone cele wiec jesli szukasz tylko przygody to nawet nie trac czasu by do mnie napisac :)
Zlotowlosa 173 cm ( to wazne bo wolalabym zeby mezczyzna byl wyzszy ode mnie ), raczej atrakcyjna ( nie bede sobie pochlebiac ale powodzenie mam )
czekam tylko na powazne oferty :) jestem gotowa na nowe znajomosci ktore moga przyniesc jakies owocne rezulataty :)
robu111
Posty: 28
Rejestracja: 31 grudnia 2014, 11:08 - śr

Re: Szukam partnera/ojca ktory pragnie dzieci i ognisko rodz

Post autor: robu111 »

Cześć,
Jestem Robert, mam 28 lat, prowadzę agencję reklamy w Zakopanem.
I też chcę mieć rodzinę (żona, dzieci)
Dziękuję za odpowiedź.
Adam008
Posty: 6
Rejestracja: 07 czerwca 2016, 16:51 - wt

Re: Szukam partnera/ojca ktory pragnie dzieci i ognisko rodz

Post autor: Adam008 »

Widać że wiesz czego chcesz..uwielbiam kobiety o złotych włosach..podoba mi się również Twoje podejście do życia napisz do mnie wyciorexex@wp.pl chciałbym Cię poznać.pozdrawiam ;)
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Szukam partnera/ojca ktory pragnie dzieci i ognisko rodz

Post autor: maniek1615 »

czesc chetnie cie poznam i pomoge mam 35l brunet piwne oczy 172-70kg podkarpacie
miron1105
Posty: 3
Rejestracja: 06 lipca 2016, 12:42 - śr

Re: Szukam partnera/ojca ktory pragnie dzieci i ognisko rodz

Post autor: miron1105 »

Witam 51 latek po rozwodzie z zamknięta przeszłoscia .Wysoki 183cm wzrostu,pragnacy stworzyc rodzine,konkretny i zdecydowany,miejsce zamieszkania nie ma znaczenia ,chetnie przeniose sie do Francji.
Pozdrawiam Miron
moj mail miron-1105@wp.pl
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Szukam partnera/ojca ktory pragnie dzieci i ognisko rodz

Post autor: maniek1615 »

jestem mężczyzną w pełni sił fizycznych, który zakłada wątek na tym portalu, gdyż świadomie podejmuje decyzję, iż chce Wam pomóc zostać mamą. dla każdej kobiety ważne są inne cechy u przyszłego ojca, ale jest chyba także wspólny zestaw. a zatem: jestem zdrowy, rozsądny, , jestem zaradny, potrafię realizować cele, które realistycznie sobie wyznaczam, jestem zdecydowany, mam wiele zainteresowań mam przyjemny głos. odpoczynku w lesie i akwarium z rybkami. akwarium jeszcze przede mną. o wszystkim powiedzieć się nie da, dlatego zachęcam do osobistego kontaktu. to nie kosztuje, a wiele potrafi wyjaśnić. mam poukładane w głowie, więc nie bój się, że stres, który być może odczuwasz będzie przeszkodą nie do pokonania. nie wszystkie marzenia można zrealizować. to o byciu mamą -ja 36l brunet piwne oczy 172-70kg reszte na priv mnie odleglosc nieprzeszkadza moge zmienic miejsce zamieszkania
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Szukam partnera/ojca ktory pragnie dzieci i ognisko rodzinne

Post autor: zaradny »

Aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Szukam partnera/ojca ktory pragnie dzieci i ognisko rodzinne

Post autor: zaradny »

Priv
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Szukam partnera/ojca ktory pragnie dzieci i ognisko rodzinne

Post autor: Zygmunt46 »

Napisz
figofago
Posty: 144
Rejestracja: 10 lutego 2019, 01:22 - ndz

Re: Szukam partnera/ojca ktory pragnie dzieci i ognisko rodzinne

Post autor: figofago »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post