Oczko w głowie :)

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Verte
Posty: 2
Rejestracja: 01 listopada 2015, 14:45 - ndz

Oczko w głowie :)

Post autor: Verte »

Cześć :)
Mam 31 lat, 175 cm wzrostu. Mam wyższe wykształcenie, dobrą pracę, stabilna sytuacje zawodowa. Bardzo dużo czasu poswiecilam pracy. Nie Żałuję :) Ale od pewnego czasu mysle o innych rzeczach. Chciałabym mieć rodzinę nawet jeśli trochę niestandardowa. Szukam mężczyzny dla którego synek lub córeczka stanie się całym światem. I oczkiem w głowie tez :)
Nie mam parcia ze natychmiast. Chętnie dam się poznać i poznam Ciebie :)
V.
Michal0189
Posty: 6
Rejestracja: 23 sierpnia 2016, 20:37 - wt

Re: Oczko w głowie :)

Post autor: Michal0189 »

Witam Cię jeżeli nadal aktualne to zapraszam do kontaktu mam 27 lat i 177 cm wzrostu ciemny blondyn.....
Verte
Posty: 2
Rejestracja: 01 listopada 2015, 14:45 - ndz

Re: Oczko w głowie :)

Post autor: Verte »

Cześć. Chciałabym tylko dodać iż nie zdecyduje się na nic po jednej wymianie wiadomości czy nawet przekazaniu zdjęć. Czy jedna rozmowa telefoniczna wystarczy? Nie! I nie chodzi tu o mnie, o zakamuflowana opcje romantyczna. Chodzi o "oczko w glowie". Chcialabym abys był zwyczajnym człowiekiem i starał się być dobrym ojcem. Niby mało a jednak ... Nie mam parcia. Czas mnie nie goni a ja patrze na swoją obecna tutaj z pewną nadzieja a nie desperacja :) Jestem tu bo chce znaleźć kogoś kto w pełni świadomie podejmie się swoich obowiązków, kto je przyjmie bez zmuszania do czegokolwiek. Nie interesuja mnie dawcy spermy ani mężczyźni oferujący szybka pomoc. Spokojnie. Pogadajmy. O swoich oczekiwaniach i ograniczeniach wprost. Nie będzie to wpadka ani inny wypadek wiec wiele rzeczy można wcześniej przemyśleć i ustalić. Biorę pod uwagę podpisanie stosownych umów aby w razie kryzysu nie było zbędnych napięć.
fotgraf0
Posty: 80
Rejestracja: 28 września 2016, 07:39 - śr

Re: Oczko w głowie :)

Post autor: fotgraf0 »

Witam,
aktualne?...poproszę o pw
kamil26
Posty: 80
Rejestracja: 01 października 2016, 10:52 - sob

Re: Oczko w głowie :)

Post autor: kamil26 »

Witaj
chętnie pomogę.
Jestem bez nałogów, zadbany, młody.
z wieloma pasjami,zainteresowaniami.
spotkam się realnie i możemy zacząć próbować
choćby od przysłowiowego zaraz.
mariusz4440
Posty: 25
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 15:04 - czw

Re: Oczko w głowie :)

Post autor: mariusz4440 »

Witaj
Mam 41 lat i podobne oczekiwania. Jeśli ogłoszenie jest aktualne proszę napisz do mnie mariusz4440@interia.pl
Pozdrawiam
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Oczko w głowie :)

Post autor: maniek1615 »

jestem mężczyzną w pełni sił fizycznych, który zakłada wątek na tym portalu, gdyż świadomie podejmuje decyzję, iż chce Wam pomóc zostać mamą. dla każdej kobiety ważne są inne cechy u przyszłego ojca, ale jest chyba także wspólny zestaw. a zatem: jestem zdrowy, rozsądny, , jestem zaradny, potrafię realizować cele, które realistycznie sobie wyznaczam, jestem zdecydowany, mam wiele zainteresowań mam przyjemny głos. odpoczynku w lesie i akwarium z rybkami. akwarium jeszcze przede mną. o wszystkim powiedzieć się nie da, dlatego zachęcam do osobistego kontaktu. to nie kosztuje, a wiele potrafi wyjaśnić. mam poukładane w głowie, więc nie bój się, że stres, który być może odczuwasz będzie przeszkodą nie do pokonania. nie wszystkie marzenia można zrealizować. to o byciu mamą -ja 36l brunet piwne oczy 172-70kg reszte na priv
wilk
Posty: 10
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 14:13 - pt

Re: Oczko w głowie :)

Post autor: wilk »

witaj chciałbym z tobą porozmawiać ponieważ jestem otwartym człowiekiem i chciałbym mieć dzidzię chce pokazać dziecku prawdziwy świat i chcę obdarzyć je miłością która we mnie drzemie kontakt do mnie michaldomagala59@gmail.ccom mam 27 lat jestem z Torunia
radex1@vp.pl
Posty: 28
Rejestracja: 07 marca 2017, 18:01 - wt

Re: Oczko w głowie :)

Post autor: radex1@vp.pl »

czesc jestem z okolic wroclawia mam38 lat jestem po rozwodzie 6 lat i szukam kogos na stale mieszkam sam w swoim domu
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Oczko w głowie :)

Post autor: Zygmunt46 »

Czy aktualne?
ODPOWIEDZ