Szukam ojca dla dziecka w Berlinie.

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Mama Berlin
Posty: 3
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 13:34 - pn

Szukam ojca dla dziecka w Berlinie.

Post autor: Mama Berlin »

Mam 35 lat, mieszkam i pracuje od dluzszego czasu w Niemczech, w Berlinie. Mam wyzsze wyksztalcenie, jestem wesola, zdrowa jak ryba, nie pale. Szukam mezczyzny, z ktorym moglabym miec dziecko, w sensie co-parentingu. Mysle, ze jest wielu mezczyzn, ktorzy chcieliby tego samego co ja. Wazne jest dla mnie, zeby byla to osoba, z ktora mozna dojsc do kompromisow.
Wazne dla mnie jest rowniez, zeby byl to mezczyzna inteligentny, szczery, pogodny :). Chcialabym rowniez, by osoba ta uczestniczyla w (codziennym) wychowaniu dziecka, ale nie jest to obowiazkowe, jestem dobrze zorganizowana i niezalezna osoba, ktora nie boi sie wyzwan i zycia :). Ale jesli zaiskrzyloby miedzy rodzicami, to bylaby najfajniejsza opcja.
Ostatnio zmieniony 28 września 2016, 15:43 - śr przez Mama Berlin, łącznie zmieniany 1 raz.
czarnykot
Posty: 7
Rejestracja: 16 lipca 2016, 21:15 - sob

Re: Szukam ojca dla dziecka w Berlinie.

Post autor: czarnykot »

Pozdrawiam napisz mi więcej coś o sobie ja 40 latek proszę o informację na maila waldii12@vp.pl
kamil26
Posty: 80
Rejestracja: 01 października 2016, 10:52 - sob

Re: Szukam ojca dla dziecka w Berlinie.

Post autor: kamil26 »

Witaj
chętnie pomogę.
Jestem bez nałogów, zadbany, młody.
z wieloma pasjami,zainteresowaniami.
spotkam się realnie i możemy zacząć próbować
choćby od przysłowiowego zaraz.
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Szukam ojca dla dziecka w Berlinie.

Post autor: maniek1615 »

jestem mężczyzną w pełni sił fizycznych, który zakłada wątek na tym portalu, gdyż świadomie podejmuje decyzję, iż chce Wam pomóc zostać mamą. dla każdej kobiety ważne są inne cechy u przyszłego ojca, ale jest chyba także wspólny zestaw. a zatem: jestem zdrowy, rozsądny, , jestem zaradny, potrafię realizować cele, które realistycznie sobie wyznaczam, jestem zdecydowany, mam wiele zainteresowań mam przyjemny głos. odpoczynku w lesie i akwarium z rybkami. akwarium jeszcze przede mną. o wszystkim powiedzieć się nie da, dlatego zachęcam do osobistego kontaktu. to nie kosztuje, a wiele potrafi wyjaśnić. mam poukładane w głowie, więc nie bój się, że stres, który być może odczuwasz będzie przeszkodą nie do pokonania. nie wszystkie marzenia można zrealizować. to o byciu mamą -ja 36l brunet piwne oczy 172-70kg reszte na priv mnie odleglosc nieprzeszkadza moge zmienic miejsce zamieszkania
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Szukam ojca dla dziecka w Berlinie.

Post autor: zaradny »

Aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Szukam ojca dla dziecka w Berlinie.

Post autor: zaradny »

Priv
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Szukam ojca dla dziecka w Berlinie.

Post autor: Zygmunt46 »

Napisz
figofago
Posty: 144
Rejestracja: 10 lutego 2019, 01:22 - ndz

Re: Szukam ojca dla dziecka w Berlinie.

Post autor: figofago »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post