SZUKAM TATUSIA

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
zdecydowana2016
Posty: 1
Rejestracja: 13 września 2016, 13:19 - wt

SZUKAM TATUSIA

Post autor: zdecydowana2016 »

Witam ,

Szukam dawcy , zdrowego , z aktualnymi badaniami , min wzrost 180 cm wykształcenie wyższe .
Również biore pod uwage , na zasadzie partnerskiej .


Swiadomie podchodzący do sprawy .

Który nie będzie chciał astronomicznej sumy za przysługę
Mam 33 lat 171 cm , 67 kg wagi , studia wyższe , stabilna mieszkaniowo i finansowo.

slask
Ostatnio zmieniony 14 listopada 2016, 20:03 - pn przez zdecydowana2016, łącznie zmieniany 2 razy.
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: SZUKAM TATUSIA

Post autor: Zbigniew »

Dzień dobry!
Warto dodać przybliżoną lokalizację, bo trochę ciężko o partnerstwo lub udział w życiu dziecka, jeśli ktoś jest z bardzo daleka.
Dla Pani o tyle ułatwi to sprawę, że nie będzie musiała Pani odpowiadać osobno każdej osobie, która o to zapyta.

Pozdrawiam serdecznie!

EDIT:
Dziękuję za dodanie lokalizacji :-)
Swoją drogą, myślę iż spełniam podane przez Panią wymagania, więc pozwolę sobie się zareklamować. Więcej informacji o mnie pod linkiem w stopce.
pawell111222333
Posty: 48
Rejestracja: 10 września 2015, 12:47 - czw

Re: SZUKAM TATUSIA

Post autor: pawell111222333 »

Jestem 30 letnim szatynem,183cm,krótkie włosy,Wolny od nałogów i obciążeń genetycznych ( honorowy dawca krwi,0 Rh +) Wykształcenie wyższe.
Chciałbym pomoc kobiecie w osiągnięciu tego upragnionego szczęścia...jakim jest macierzyństwo...Jestem ojcem synka ślicznego i zdrowych, kolejne w drodze nie posiadam nałogów ,miła i przyjemna współpraca to mój priorytet.
Pomogłem skutecznie kobiecie, która ma śliczną i zdrową córeczke !

Zdrowy 100%, żadnych chorób zakaźnych, bardzo dobre geny !

Pomogę zajść w Ciąże - Sprawdzony PODKARPACIE (Cała Polska)

Pomogę spełnić marzenia o dziecku bez ingerencji w dalsze życie z mojej strony pełna dyskrecja. Serdecznie zapraszam.
Jestem dostępny

kontakt: pawell111222333@gmail.com


Pozdrawiam Pawel
kamil26
Posty: 79
Rejestracja: 01 października 2016, 10:52 - sob

Re: SZUKAM TATUSIA

Post autor: kamil26 »

Witaj
chętnie pomogę.
Jestem bez nałogów, zadbany, młody.
z wieloma pasjami,zainteresowaniami.
spotkam się realnie i możemy zacząć próbować
choćby od przysłowiowego zaraz.
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: SZUKAM TATUSIA

Post autor: maniek1615 »

jestem mężczyzną w pełni sił fizycznych, który zakłada wątek na tym portalu, gdyż świadomie podejmuje decyzję, iż chce Wam pomóc zostać mamą. dla każdej kobiety ważne są inne cechy u przyszłego ojca, ale jest chyba także wspólny zestaw. a zatem: jestem zdrowy, rozsądny, , jestem zaradny, potrafię realizować cele, które realistycznie sobie wyznaczam, jestem zdecydowany, mam wiele zainteresowań mam przyjemny głos. odpoczynku w lesie i akwarium z rybkami. akwarium jeszcze przede mną. o wszystkim powiedzieć się nie da, dlatego zachęcam do osobistego kontaktu. to nie kosztuje, a wiele potrafi wyjaśnić. mam poukładane w głowie, więc nie bój się, że stres, który być może odczuwasz będzie przeszkodą nie do pokonania. nie wszystkie marzenia można zrealizować. to o byciu mamą -ja 36l brunet piwne oczy 172-70kg reszte na priv mnie odleglosc nieprzeszkadza moge zmienic miejsce zamieszkania
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: SZUKAM TATUSIA

Post autor: zaradny »

Aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: SZUKAM TATUSIA

Post autor: zaradny »

Priv
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: SZUKAM TATUSIA

Post autor: Zygmunt46 »

Napisz
figofago
Posty: 144
Rejestracja: 10 lutego 2019, 01:22 - ndz

Re: SZUKAM TATUSIA

Post autor: figofago »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post