Łodzianka pragnie spełnić się jako matka

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
sunny5
Posty: 1
Rejestracja: 22 października 2016, 20:05 - sob
Lokalizacja: Łódź

Łodzianka pragnie spełnić się jako matka

Post autor: sunny5 »

Witam,
skoro tu zaglądasz zapewne masz takie samo marzenie jak ja - bycie rodzicem.
Jestem 34-letnią atrakcyjną inteligentną kobietą, której po prostu nie ułożyło się w życiu prywatnym. Widocznie nie mam szczęścia w miłości :). Mimo wszystko nie rezygnuję z marzenia bycia mamą i próbuję szczęścia tutaj.
Mam 170 cm wzrostu, 63 kg wagi, niebieskie oczy i blond włosy. Wykształcenie wyższe. Szukam wysokiego przystojnego dojrzałego mężczyzny z jasnymi oczami i ładną buzią, który zechce ze mną mieć dzidziusia. Sama nie nadużywam używek, prowadzę zdrowy tryb życia, nie palę, dbam o siebie.Jestem rozsądna, odpowiedzialna, godna zaufania, nie lubię przygód, nie jestem typem imprezowiczki. Jestem raczej domatorką, która w wolnej chwili po pracy bawi się w artystkę malarkę. Lubię dobre kino, teatr, muzykę...a szukam mężczyzny, który jest zdrowy, odpowiedzialny, wykształcony, inteligentny.

Proszę o kontakt od poważnych mężczyzn
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Łodzianka pragnie spełnić się jako matka

Post autor: maniek1615 »

jestem mężczyzną w pełni sił fizycznych, który zakłada wątek na tym portalu, gdyż świadomie podejmuje decyzję, iż chce Wam pomóc zostać mamą. dla każdej kobiety ważne są inne cechy u przyszłego ojca, ale jest chyba także wspólny zestaw. a zatem: jestem zdrowy, rozsądny, , jestem zaradny, potrafię realizować cele, które realistycznie sobie wyznaczam, jestem zdecydowany, mam wiele zainteresowań mam przyjemny głos. odpoczynku w lesie i akwarium z rybkami. akwarium jeszcze przede mną. o wszystkim powiedzieć się nie da, dlatego zachęcam do osobistego kontaktu. to nie kosztuje, a wiele potrafi wyjaśnić. mam poukładane w głowie, więc nie bój się, że stres, który być może odczuwasz będzie przeszkodą nie do pokonania. nie wszystkie marzenia można zrealizować. to o byciu mamą -ja 36l brunet piwne oczy 172-70kg reszte na priv mnie odleglosc nieprzeszkadza moge zmienic miejsce zamieszkania
chcebyctata
Posty: 81
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:18 - wt

Re: Łodzianka pragnie spełnić się jako matka

Post autor: chcebyctata »

Aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Łodzianka pragnie spełnić się jako matka

Post autor: zaradny »

Priv
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Łodzianka pragnie spełnić się jako matka

Post autor: Zygmunt46 »

Napisz
figofago
Posty: 144
Rejestracja: 10 lutego 2019, 01:22 - ndz

Re: Łodzianka pragnie spełnić się jako matka

Post autor: figofago »

Napisz
Lukash524
Posty: 33
Rejestracja: 14 lutego 2019, 14:38 - czw

Re: Łodzianka pragnie spełnić się jako matka

Post autor: Lukash524 »

Hey aktualne ?
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Łodzianka pragnie spełnić się jako matka

Post autor: maniek1615 »

jak mija niedziela
slyer79
Posty: 5
Rejestracja: 30 września 2017, 12:12 - sob

Re: Łodzianka pragnie spełnić się jako matka

Post autor: slyer79 »

Ewa80 pisze: 29 czerwca 2019, 19:24 - sob Też tego pragnę i również jestem z Łodzi.Wyższe wykształcenie, dlugie blond wlosy, wrażliwy charakter, jestem inteligentna, nie piję, nie palę, kocham przyrodę i zwierzęta.
Średni wzrost i średnia kobieca sylwetka.
Poznam nie tylko dawce ale i ojca dla dziecka a dla mnie przyjaciela na dobre..
Wszystko aktualne? Też pragnę dziecka. Mam 40 lat, jestem wysoki, ogolony i mieszkam pod Łodzią. Spotkajmy się.
Karel
Posty: 18
Rejestracja: 18 października 2019, 00:49 - pt

Re: Łodzianka pragnie spełnić się jako matka

Post autor: Karel »

Dobry wieczór . Jeśli ogłoszenie nadal aktualne , proszę o kontakt .
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post