Dziecko z przyjacielem - Poznań

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
aleowca
Posty: 1
Rejestracja: 22 listopada 2016, 22:25 - wt

Dziecko z przyjacielem - Poznań

Post autor: aleowca »

Opiszę więc swój punkt widzenia. Nie chcę wiązać się bez uczucia, aby mieć dziecko ani też ryzykować przygodny seks z kimkolwiek, aby zajść w ciążę. Wiem, że w życiu dziecka ojciec jest ważny, więc chcę aby moje dziecko miało z nim kontakt. Mam 30 lat, wyższe wykształcenie, pracuję zawodowo, mieszkam w województwie wielkopolskim. Poszukuję odpowiedzialnego mężczyzny, który pragnie zostać ojcem a podobnie jak ja nie chce się wiązać z rozsądku. Chciałabym abyśmy wychowywali dziecko wspólnie tzn. wspólnie podejmowali decyzje, dzielili się w miarę możliwości opieką nad dzieckiem (chciałabym aby ojciec dziecka odczuwał potrzebę zajmowania się nim i spędzania z nim czasu), a także żebyśmy dzielili się kosztami utrzymania dziecka. Uważam że dziecko może być szczęśliwe, jeśli będzie wychowywane przez oboje rodziców nawet jeśli będą mieszkać osobno, nie będą małżeństwem natomiast będą przyjaciółmi. Szukam kogoś kto jest sam i chce zostać ojcem. Nie oczekuję związku partnerskiego a jedynie (albo aż ) przyjaźni i wsparcia.
Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem mnie proszę o odzew: aleowca@gmail.com
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Dziecko z przyjacielem - Poznań

Post autor: zaradny »

Aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Dziecko z przyjacielem - Poznań

Post autor: zaradny »

Priv
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Dziecko z przyjacielem - Poznań

Post autor: Zygmunt46 »

Napisz
figofago
Posty: 144
Rejestracja: 10 lutego 2019, 01:22 - ndz

Re: Dziecko z przyjacielem - Poznań

Post autor: figofago »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post