Wychowajmy razem szczęśliwe dziecko:)

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Elianna
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwietnia 2017, 10:35 - czw
Lokalizacja: Warszawa

Wychowajmy razem szczęśliwe dziecko:)

Post autor: Elianna »

Witam,
Mam 35 lat, mieszkam i pracuję w Warszawie. Poszukuję mężczyzny, który tak jak ja chciałby zostać rodzicem i cieszyć się wychowywaniem dziecka lub dzieci:). Kocham dzieci i jest ich trochę wokół mnie ale bardzo chciałabym mieć swoje własne. Spędzam z dziećmi trochę czasu i wiem, że to prawdziwe szczęście. Chciałabym im stworzyć z partnerem fajną rodzinę, dlatego ważne dla mnie będzie, żeby przyszły Tata nie tylko był dobrym Tatą ale, żebyśmy oboje się umieli porozumieć i darzyć sobie wzajemną sympatią i szacunkiem. Nie wykluczam formalnego związku, choć to nie jest warunek. Wszystko zależeć będzie od obydwu stron. Chciałabym, żebyś był obecny w życiu dziecka, żeby cieszyło się z posiadania obojga rodziców:).
Jeśli chciałbyś zostać Tatą i zapewnić dziecku/dzieciom razem ze mną dobre życie, to proszę pisz na PW.
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2018, 20:10 - pt przez Elianna, łącznie zmieniany 2 razy.
Weinmannp
Posty: 9
Rejestracja: 21 stycznia 2014, 21:15 - wt

Re: Wychowajmy razem szczęśliwe dziecko:)

Post autor: Weinmannp »

Dziendobr
Mam na imie Piotr. Chetnie porozmawialbym bym z toba. Nasze dziecko mialo by wspaniale zycie.
Pochodze z USA I jestem dobrze finansowo ustawiony i chcialem zawsze dac moim dzieciom tego czego ja nigdy nie mialem. Prosze o kontak. Weinmannp@gmail.com
cheft81
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwietnia 2017, 13:01 - pt
Lokalizacja: Kraków

Re: Wychowajmy razem szczęśliwe dziecko:)

Post autor: cheft81 »

Witaj mam na imie Tomek pochodzę z Krakowa mam 36 lat wiem to stereotyp ale tak chce miec bliska osobe obok dziecko wspolne zycie odezwij sie , lub pozwol sie poznac z moja poprzednia partnerka tego nie mialem moze razem bedziemy mogli spelnic marzenie.
cheftbo81@gmail.com
Chętnie pomogę kobiecie zostać mamą , sam jestem żonaty i mam dziecko w drodze więc z zaplodnieniem nie ma kłopotu. Pozostawiam kontakt do siebie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu, mam 36 lat pochodze z Krakowa 176cm wzrostu oczy niebieskie.
cheftbo81@gmail.com.

Tomek
Tom211286
Posty: 9
Rejestracja: 21 lipca 2017, 16:12 - pt

Re: Wychowajmy razem szczęśliwe dziecko:)

Post autor: Tom211286 »

Witam mam na imie Tomasz mam 30 lat brunet niebieskie oczy 186 wzrost budowa ciała normalna (z tego co słyszałem przystojny)nie spotkałem jeszcze swojej połówki a pragne miec dziecko jesli jestes zainteresowana prosze pisz Tom211286@onet.pl Pozdrawiam
zibi513
Posty: 20
Rejestracja: 26 sierpnia 2017, 17:55 - sob

Re: Wychowajmy razem szczęśliwe dziecko:)

Post autor: zibi513 »

Witam mogę ci pomoc.Mieszkam sam w Katowicach.Mam 51lat.po rozwodzie. 178 cm 90 kg blondyn, trochę siwych włosów.Możemy być razem i wychować dziecko Zbyszek
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Wychowajmy razem szczęśliwe dziecko:)

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam ipomoge mam 36l brunet piwne oczy 172-70kg jesli jestes zainteresowana reszte na priv
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Wychowajmy razem szczęśliwe dziecko:)

Post autor: Zygmunt46 »

Czy aktualne?
fajnyfacet30
Posty: 81
Rejestracja: 16 lutego 2019, 23:57 - sob

Re: Wychowajmy razem szczęśliwe dziecko:)

Post autor: fajnyfacet30 »

Czy aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Wychowajmy razem szczęśliwe dziecko:)

Post autor: zaradny »

Priv
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Wychowajmy razem szczęśliwe dziecko:)

Post autor: maniek1615 »

tak aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post