Pragnę założyć rodzinę, śnię o córeczce - zostań jej tatą

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
luna_96
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2017, 21:56 - ndz

Pragnę założyć rodzinę, śnię o córeczce - zostań jej tatą

Post autor: luna_96 »

Witaj. Mam 21 lat, od samego dzieciństwa marzyłam o rodzinie, w tej chwili jest to moje największe pragnienie.

Zaczynam studia, chciałabym na pierwszym roku być w ciąży by móc go zaliczyć, kolejny spędzić w domu z maluchem. Uważam, że to doby czas na dziecko, po studiach w wirze pracy nie będę mogła poświęcać mu tyle uwagi, na studiach miałabym dla niego wakacje, ferie i możliwość spędzenia większej ilości czasu także w czasie roku.

Pragnę by moje dziecko miało ojca, ojca, który będzie przy nim a nie ucieknie jak tylko się pojawi. Może to cynicznie zabrzmi, ale uważam, że świadomi rodzicie podchodzący do założenia rodziny pragmatycznie zapewnią maluchowi lepszą przyszłość niż emocjonalny szał często kończący się samotnym wychowaniem.

Obecne pracuje, planuję zabezpieczyć się materialnie także na czas studiów, więc nie chodzi mi o utrzymywanie mnie a pomoc w jego wychowaniu dziecka i bycie mu ojcem, na jakie niewątpliwie zasługuje. Chcę by dziecko miało rodziców, dom i szczęśliwe życie. Dlatego też, racjonalnie chciałabym mu to zbudować.

Co jeszcze powinien wiedzieć przyszły tata? Chciałabym więcej niż jedno dziecko, najbardziej na świecie pragnę córeczki i mam nadzieję zbudować z Tobą relacje opartą na przyjaźni i szacunku. Jestem otwarta na Twoją propozycję i pomysły. Sama jestem z Torunia, jednak nie mam nic przeciwko tacie z innego miasta. Opcji jest wiele, możemy mieszkać razem, osobno czy też weekendowo. Wszystko zależy od naszego nastawienia, dopasowania i decyzji jaką podejmiemy wspólnie.

Nie szukam przygody oraz tylko dawcy nasienia - chcę ojca dla swojego dziecka.
Ostatnio zmieniony 07 czerwca 2017, 20:35 - śr przez luna_96, łącznie zmieniany 2 razy.
jjupi
Posty: 3
Rejestracja: 05 maja 2017, 14:40 - pt

Re: Pragnę założyć rodzinę, śnię o córeczce - zostań jej tat

Post autor: jjupi »

witam bardzo mnie zainteresowało twoje ogloszenie ja mam 30 lat jestem normalny poważnie myslacym facetem
jjupi
Posty: 3
Rejestracja: 05 maja 2017, 14:40 - pt

Re: Pragnę założyć rodzinę, śnię o córeczce - zostań jej tat

Post autor: jjupi »

tomasz1992
Posty: 16
Rejestracja: 22 marca 2017, 17:59 - śr

Re: Pragnę założyć rodzinę, śnię o córeczce - zostań jej tat

Post autor: tomasz1992 »

Witaj. Jestem zdrowym, zadbanym kawalerem. jestem stabilny finansowo. Mam 25 lat, 177 cm i 65 kg. Mam swoje mieszkanie i szukam dziewczyny która chciała by zostać nie tylko mamą ale gotowa jest stworzyć rodzinę. Poczułem pragnienie zostać tatą ale nie mam kobiety. Jeśli byłabyś zainteresowana proszę o odpowiedź (tel 533-882-654) Pozdrawiam Tomasz. ;)
fox
Posty: 69
Rejestracja: 13 czerwca 2014, 20:10 - pt

Re: Pragnę założyć rodzinę, śnię o córeczce - zostań jej tat

Post autor: fox »

Witam serdecznie jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne to zapraszam do konwersacji dziecko2017@wp.pl
Pozdrawiam
tomasz1992
Posty: 16
Rejestracja: 22 marca 2017, 17:59 - śr

Re: Pragnę założyć rodzinę, śnię o córeczce - zostań jej tat

Post autor: tomasz1992 »

Witaj. Jeśli ogłoszenie nadal aktualne, zapraszam do konwersacji. tomek19921@op.pl lub (tel 533-882-654).
Pozdrawiam
a5b5
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2017, 16:01 - pt

Re: Pragnę założyć rodzinę, śnię o córeczce - zostań jej tat

Post autor: a5b5 »

Witam. Czy aktualne nadal? Mam 37 lat i jestem przystojnym facetem. Pragne założyć rodzinę. Kocham dzieci. Chciałbym mieć 4 dzieci. odezwij na emaila g5h5@interia.pl
tomasz1992
Posty: 16
Rejestracja: 22 marca 2017, 17:59 - śr

Re: Pragnę założyć rodzinę, śnię o córeczce - zostań jej tat

Post autor: tomasz1992 »

Witaj. Jeśli ogłoszenie nadal aktualne, zapraszam do konwersacji. tomek19921@op.pl
Mozarti1
Posty: 6
Rejestracja: 15 maja 2017, 21:34 - pn
Lokalizacja: Łodź

Re: Pragnę założyć rodzinę, śnię o córeczce - zostań jej tat

Post autor: Mozarti1 »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post