Lesbijki szukają geja do odpowiedzialnego rodzicielstwa.

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Asteri
Posty: 1
Rejestracja: 09 czerwca 2017, 13:04 - pt

Lesbijki szukają geja do odpowiedzialnego rodzicielstwa.

Post autor: Asteri »

Witajcie.
Wraz z narzeczoną poszukujemy ojca-geja do wspólnego spłodzenia dziecka (w przyszłości może i dzieci). Musisz być odpowiedzialny oraz zdecydowany, ponieważ nie chce nam się bawić w przekonywanie kogoś czy rozwiewać wątpliwości.

My:
- niezalezne finansowo,
- zamieszkałe w Warszawie,
- w stu procentach zdecydowane na posiadanie dziecka,
- pozwalamy i chcemy byś był obecny w życiu dziecka oraz decydował o nim wspólnie z nami.


Ty:
- musisz mieszkać na terenie Polski, miasto nie ma znaczenia jeśli jesteś zdecydowany i świadomy podróży :)
- musisz być zdrowy, niezależny finansowo, bez kłopotliwej przeszlosci,
- możesz być samotny, w związku, planować rodzinę.

Jesteśmy otwarte na rozmowy i spotkania. Wierzymy, że wszystko można sobie fajnie ustalić i w przyjaźni spełnić swoje marzenia o dziecku. Zapraszamy do pisania i wymiany poglądów/zdjęć/propozycji. 8-)

P.s. im szybciej się poznamy tym lepiej!

Pozdrawiamy!
nemo1972
Posty: 4
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:42 - sob

Re: Lesbijki szukają geja do odpowiedzialnego rodzicielstwa.

Post autor: nemo1972 »

Jestem gejem. Mieszkam w Warszawie. Chciałbym mieć dziecko. Jestem wykształcony, inteligentny i w miarę przystojny. Jestem odpowiedzialny i niezależny. Jestem zdrowy, a w mojej rodzinie nie było chorób genetycznych czy dziedzicznych.

Jeśli jesteś zainteresowana, najlepiej w moim wieku lub młodsza, zapraszam do kontaktu
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Lesbijki szukają geja do odpowiedzialnego rodzicielstwa.

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam ipomoge mam 36l brunet piwne oczy 172-70kg jesli jestes zainteresowana reszte na priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post