Chcę mieć dziecko z fajnym mężczyzną

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
elle.m
Posty: 2
Rejestracja: 25 czerwca 2017, 18:27 - ndz

Chcę mieć dziecko z fajnym mężczyzną

Post autor: elle.m »

Dzień dobry Panowie, Skończyłam 36 l. Mieszkam pod Warszawą. Jestem zdrowa, bez defektów wizualnych, spełniona zawodowo, samowystarczalana finansowo, miła dla ludzi. Poznam w wiadomym celu mężczyznę bez kompleksów, ogarniętego życiowo, zdrowego, prowadzącego higieniczny tryb życia. Nie wymagam wsparcia, ale tez nie wykluczam, że jeśli będziesz nalegał, uzgodnimy inny scenariusz.
El
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2017, 20:53 - wt przez elle.m, łącznie zmieniany 1 raz.
Piotrek111
Posty: 4
Rejestracja: 13 lutego 2017, 21:37 - pn

Re: Chcę mieć dziecko z fajnym mężczyzną

Post autor: Piotrek111 »

Witaj
Mam 47 lat mieszkam 130 km od Warszawy
Jeśli ogłoszenie jest aktualne proszę napisz

Pozdrawiam
Grzegorz Tomasz
Posty: 7
Rejestracja: 08 lipca 2017, 00:47 - sob

Re: Chcę mieć dziecko z fajnym mężczyzną

Post autor: Grzegorz Tomasz »

Witam. Jestem normalnym wesołym ale odpowiedzialnym i kulturalnym facetem. Nie jestem zakompleksiony i dbam o swoją higiene
Nie chce sie tu rozpisywac ale prosze o kontakt na mail gdzie bedziemy mogli swobodnie popisac czy z czasem wymienic sie np.nr. tel. Moj mail. Gbeben1976@gmail.com. czekam na wiadomosc i pozdrawiam Cie.
Karoll1991
Posty: 5
Rejestracja: 09 lipca 2017, 03:38 - ndz

Re: Chcę mieć dziecko z fajnym mężczyzną

Post autor: Karoll1991 »

Mam 25 lat i marze o rodzinie jeżeli byś chciała się spotkać to podaje numer telefonu 572517896 oraz adres e mail wkarol12721@wp.pl
Grzegorz Tomasz
Posty: 7
Rejestracja: 08 lipca 2017, 00:47 - sob

Re: Chcę mieć dziecko z fajnym mężczyzną

Post autor: Grzegorz Tomasz »

Dzień dobry El. Wiesz tak pomyślałem że nie bede się tu opisywał bo uważam się za osobe poważną i odpowiedzialną i nie chciałbym aby ktoś czytał naszą ewentualną prywatną konwersacje. Proszę cię o ew. kontakt na mail gdzie bedziemy mogli spokojnie popisać i opowiedzieć o sobie. Mój mail: gbeben1976@gmail.com. Pozdrawiam i licze na kontakt
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Chcę mieć dziecko z fajnym mężczyzną

Post autor: Zygmunt46 »

Czy aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Chcę mieć dziecko z fajnym mężczyzną

Post autor: zaradny »

Priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post