Kraków 38, chce mieć 1 -2 dzieci

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Otonowe
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwietnia 2018, 15:19 - ndz

Kraków 38, chce mieć 1 -2 dzieci

Post autor: Otonowe »

Mam 38 lat, jestem z Krakowa. Niska, niebieskie oczy, ciemna blondynka. Grupa krwi 0 Rh +.
Chciałabym poznać mężczyznę, z którym miałabym 1 - 2 dzieci. Idealnie, gdybyś chciał brać udział w wychowaniu, chociaż nie musisz być obecny cały czas. Ale chciałabym, żeby punktem wyjścia było założenie czegoś na kształt rodziny.

Jestem dość niezależna ale również byłoby wskazane, żebyś poczuwał się do pomocy, gdy będzie ona potrzebna. Przykładowo przy wyborze wózka spacerowego i przewiezieniu go do domu.

Rozumiem, że nie szukamy miłości, i nie interesuje mnie Twoje życie osobiste o ile będzie ono na tyle dyskretne, że nie zaszkodzi dziecku. Możesz być gejem / bi, może to być biały związek. Dobrze, jeśli oboje jesteśmy zrónoważeni i rozumiemy, że relacja, którą chcemy stworzyć - z naszym dzieckiem, a więc i pomiędzy nami - to relacja na całe życie.

Ważne jest, żebyśmy się po prostu polubili, mieli podobne poglądy, byli względem siebie lojalni w takim sensie, jaki jest wymagany w podobnym układzie.

Np ja nie chodzę do koscioła, chociaż szanuje religie katolicką - tak samo jak islam itd. szanuję. Ochrzczę dzieci, bo to najprostszy wybór... Ale jak będą miały 15 lat zostawię im wolność wyboru.
Jestem przeciwniczką kar fizycznych w wychowaniu, chociaż uważam że ważna jest dyscyplina, jasne reguły - ale nie przemoc fizyczna(!).

Lubię umiarkowany sport (pływanie, rolki), góry, podróże, przyrodę, taniec, muzykę. Jeśli mam czas, lubię piec ciasta. Kiedy jest okazja, lubię sie głośno śmiać.

Idealnie jakbyś chciał brać udział we wspólnych wycieczkach z naszym dzieckiem / dziećmi, razem robić różne rzeczy.
Podobno inteligencje dziedziczy się po matce... mam wykształcenie wyższe, znam kilka języków obcych, mam dobrą pracę w branży IT. Jako studentka udzielałam korepetycji dzieciom z angielskiego i matematyki. Obecnie w wolnym czasie zajmuje sie produkcją muzyczną (Ableton, śpiew..)
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2018, 14:50 - ndz przez Otonowe, łącznie zmieniany 4 razy.
Piotrek111
Posty: 4
Rejestracja: 13 lutego 2017, 21:37 - pn

Post autor: Piotrek111 »

;)
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2018, 21:59 - wt przez Piotrek111, łącznie zmieniany 2 razy.
gregory74
Posty: 8
Rejestracja: 28 lutego 2018, 12:50 - śr

Re: Kraków 38, chce mieć 1 -2 dzieci

Post autor: gregory74 »

Jestem 44l.facetem z Krakowa bez nałogów i zobowiązań .Mam problem z płodnością więc mogę zaproponować zapłodnienie pozaustrojowe z banku spermy.
Jeśli jesteś zainteresowana odezwij się Grzegorz
Leszekcpk77
Posty: 9
Rejestracja: 17 kwietnia 2018, 21:24 - wt

Re: Kraków 38, chce mieć 1 -2 dzieci

Post autor: Leszekcpk77 »

Witam, jestem 41 letnim mężczyzną. Niezależny finansowo, zaradny.Czas jakoś szybko upłynął, nie myślałem wcześniej o dziecku Ale chyba czas najwyższy. Pochodzę z dobrej rodziny, dobrze wychowany,opiekuńczy, chciałbym uczestniczyć w życiu dzieci, nie tylko mieć bo mieć. Jeżeli jesteś zainteresowana odezwij się. Leszek.
robu111
Posty: 28
Rejestracja: 31 grudnia 2014, 11:08 - śr

Re: Kraków 38, chce mieć 1 -2 dzieci

Post autor: robu111 »

Cześć, mam 30 lat i tez mieszkam w Krakowie i też chcę mieć dzieci.
krzysiek22056
Posty: 3
Rejestracja: 28 września 2018, 22:37 - pt

Re: Kraków 38, chce mieć 1 -2 dzieci

Post autor: krzysiek22056 »

Hej
Czy ogłoszenie aktualne?
Pozdrawiam
Krzysiek
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Kraków 38, chce mieć 1 -2 dzieci

Post autor: Zygmunt46 »

Czy aktualne?
chcebyctata
Posty: 81
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:18 - wt

Re: Kraków 38, chce mieć 1 -2 dzieci

Post autor: chcebyctata »

Pomogę
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Kraków 38, chce mieć 1 -2 dzieci

Post autor: Zygmunt46 »

Czy aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Kraków 38, chce mieć 1 -2 dzieci

Post autor: zaradny »

Aktualne?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post