Oferta dla pary gejów lub samotnego mężczyzny

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
neneke
Posty: 1
Rejestracja: 18 lipca 2018, 11:51 - śr

Oferta dla pary gejów lub samotnego mężczyzny

Post autor: neneke »

Chciałabym przekazać za darmo swoje komórki jajowe parze homoseksualnej - mężczyznom lub mężczyznie zdecydowanemu na samotne ojcostwo i skorzystanie z usługi surogatki.

Mam 25 lat. Sama na razie nie chcę się decydować na dzieci. Nie wiem czy kiedykolwiek się zdecyduję. Mam wyższe wykształcenie. Przez ostatnie lata dużo mieszkałam zagranicą. W październiku na stałe przeprowadzam się do Czech. Jestem chyba ładna:) i zaradna zyciowo. Grupę krwi mam 0rhplus.

Myślę, że chciałabym żeby - jeśli kariera dobrze mi się ułoży - było na świecie dziecko, któremu bede mogłato co próbuje teraz osiągnąć kiedyś zostawić. Nie mogę sama urodzić dziecka i oddac go na wychowanie komus, bo w środowisku, z którego pochodzę urodzenie dziecka i pozostawienie go komuś innemu napiętnowaloby mnie jako kobietę ("co to za matka dziecko porzuca" " karierę wybrała - bez serca!")

Mysle ze moja propozycja jest fajna dla par homoseksualnych zdecydowanych juz i tak by skorzystac z banku komorek jajowych - może warto by było gdy wasze dziecko zacznie zadawać pytania - "do kogo jestem podobne?" "Skąd pochodzę genetycznie?" Był ktoś kto udzielic na te pytania odpowiedzi. Ja to zrobię bez dwóch zdan. To i nie tylko to.

Mogłabym odwiedzać dziecko urodzone z mojej komórki jajowej, wspierać rodziców (nie na pełen etat) i dziecko, ułatwić mu kiedys uzyskanie dobrej edukacji, goscic w swoim domu zagranicą etc. kupować prezenty na urodziny, pozwolić, żeby nie czuło sie dziwnie wśród rowiesnikow w przedszkolu nie mogac wskazać kim jest jego mama.


Być dla tego dziecka miłą i zawsze nim zainteresowaną ciocią z zagranicy, ale najważniejsze decyzje wychowawcze pozostawić ojcom/ojcu dzieci. Nie chcę oddawać komórki jajowej parze heteroseksualnej, bo mało, która kobieta pozwoliłaby mi na kontakt (mi jako biologicznej matce) z dzieckiem - kobiety poszukujące komórek zwykle same chcą być" jedyną matką." Nie chcę żadnego konfliktu interesów. Żadnych dziwnych sytuacji.

Kwestie prawne mozna uregulowac roznie (czy mam figurowac w akcie urodzenia jako matka i mieć obowiązek alimentacyjny... czy władze rodzicielską- wolałbym nie!)

Wiecej o sobie mogę napisać na priv. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pozostawić adres email w komentarzu lub wysłać mi wiadomość prywatną.
MaciekTata
Posty: 12
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 11:04 - pt

Re: Oferta dla pary gejów lub samotnego mężczyzny

Post autor: MaciekTata »

A skąd jesteś ? Może jakoś dało by się dogadać ? Ja z Warszawy jestem i również chciałbym zostać tatą.
Maciej
slodki23
Posty: 3
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 23:01 - pt

Re: Oferta dla pary gejów lub samotnego mężczyzny

Post autor: slodki23 »

Cześć aktualne ogłoszenie jeszcze ??
Ernimik
Posty: 2
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 08:41 - pt

Re: Oferta dla pary gejów lub samotnego mężczyzny

Post autor: Ernimik »

Witaj
Czy jest to nadal aktualne?
Odezwij się proszę erniimik@gmail.com
MaciekTata
Posty: 12
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 11:04 - pt

Re: Oferta dla pary gejów lub samotnego mężczyzny

Post autor: MaciekTata »

:D

odezwę się wieczorkiem
Maciek
MaciekTata
Posty: 12
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 11:04 - pt

Re: Oferta dla pary gejów lub samotnego mężczyzny

Post autor: MaciekTata »

Tak ogłoszenie aktualne.
fajnyfacet30
Posty: 81
Rejestracja: 16 lutego 2019, 23:57 - sob

Re: Oferta dla pary gejów lub samotnego mężczyzny

Post autor: fajnyfacet30 »

Jestem zainteresowany
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Oferta dla pary gejów lub samotnego mężczyzny

Post autor: zaradny »

Pomogę
fajnyfacet30
Posty: 81
Rejestracja: 16 lutego 2019, 23:57 - sob

Re: Oferta dla pary gejów lub samotnego mężczyzny

Post autor: fajnyfacet30 »

Pomogę
wojtekdob
Posty: 62
Rejestracja: 11 lutego 2019, 00:05 - pn

Re: Oferta dla pary gejów lub samotnego mężczyzny

Post autor: wojtekdob »

Priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post