Kobieta szuka przyszłego taty :) warszawa

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Onaawarszawa
Posty: 1
Rejestracja: 02 września 2018, 12:31 - ndz

Kobieta szuka przyszłego taty :) warszawa

Post autor: Onaawarszawa »

Witam.
Jestem 33 letnią kobietą, mieszkam sama w Warszawie . Lata lecą, szczęścia w miłości specjalnie nie miałam - pewnie też trochę z własnej winy . Trochę już zmęczona i zrezygnowała jestem szukaniem mojego 'ideału '. Dlatego szukam tutaj mężczyzny, który tak jak ja chce mieć dziecko. Nie wykluczam związku. Ale geja nie skreslam. Szukam mężczyzny świadomego po 30tce , odpowiedzialnego. Ja - niebrzydka, nieglupia . Pracuję na umowę o pracę i w każdej chwili mogę zajść w ciążę.
Jak sobie to wyobrażam? Dziecko mieszka zawsze tam gdzie ja , nazwisko po tacie , tatuś aktywnie uczestniczy w wychowaniu swojego potomka ( nie zamierzam żadnych ograniczeń czasowych ojcu stawiać ) . Nie chcę wychowywać dziecka w żadnej religii. Mam poglądy raczej liberalne . Za to mam psa i dziecko bede wychowywać w miłości do zwierząt. My jako rodzice , nawet gdybyśmy nie byli razem jesteśmy przyjaciółmi i wspieramy się dla dobra naszego dziecka :). Pozdrawiam
Dawca nasienia 33
Posty: 4
Rejestracja: 10 października 2018, 11:08 - śr

Re: Kobieta szuka przyszłego taty :) warszawa

Post autor: Dawca nasienia 33 »

Witam jestem za interesowany. Odezwij się na moją pocztę dam.prace4@wp.pl
Arco1989
Posty: 3
Rejestracja: 31 października 2018, 12:04 - śr

Przyszły Tata dla naszego dziecka

Post autor: Arco1989 »

Witaj mam na imię Marcin mam 29 lat wysoki brunet wzrost 187 waga 83 kg oczy zielone. Zainteresowałas mnie swoim ogłoszeniem również tak jak Ty poszukuje przyszłej Mamy dla mojego kolejnego potomstwa z wykształcenia jestem informatykiem i farmaceuta. Jestem Singlem od 3 lat mam już aktualnie dwie córki z których jestem dumny chciałbym posiadać jeszcze dzieci i co jasna kochająca prawdziwa rodzinę. W celu zainteresowania moją wiadomością proszę Cię o odpowiedź Pozdrawiam Marcin
jacek0706
Posty: 14
Rejestracja: 06 czerwca 2018, 14:37 - śr

Re: Kobieta szuka przyszłego taty :) warszawa

Post autor: jacek0706 »

WITAM JESTEM Z OKOLIC WAWY MAM 40 LAT JESTEM ZAINTERESOWANY, ODPISZ NA MÓJ ADRES jacek0706@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post