Dziecko w przyjazni- Gej/Para Gej Poszukiwani

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Mamalove
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:02 - wt

Dziecko w przyjazni- Gej/Para Gej Poszukiwani

Post autor: Mamalove »

Jestem atrakcyjną poukładaną życiowo, kobietą lat 33, niepoprawną optymistką, zaradną, ciekawą świata i ludzi :). Niestety życie bywa przewrotne i mimo, że długie lata byłam w związku mój Partner jak się okazało nie chciał mieć dzieci. Później i do dziś nie spotkałam mężczyzny gotowego na wyzwania tacierzyństwa w związku z czym postanowiłam dać losowi szanse w inny sposób. Jestem zdedycowana.
Poszukuje geja lub pary gej`ów, chcącej wychować dziecko w przyjaźni, wzajemnym szacunku i w oparciu o wspólne wartości. Zależy mi na wcześniejszym poznaniu, ustaleniu oczekiwań i skonfrontowaniu wizji wspólnego wychowania dziecka.
Mimo, że bardzo pragnę zostać mamą od dawna, nie chce narażać dziecka na bycie nieszczęśliwym z powodu nieporozumień i pochopnych decyzji dorosłych. Drodzy Panowie chciałabym Was poznać czy jesteśmy w stanie"nadawać na tych samych falach" i zaprosić wspólnie na świat fajnego, szczęsliwego i otwartego na świat i ludzi CZŁOWIEKA. Wierze, że jest tu przyszły tata naszych dzieci/dziecka, który pokocha atypową relacje , która stworzymy.

Jestem niezależna finansowo, mam zawód, który pozwala mi na prace w wiekszości miejsc w POLSCE interesuja mnie przede wszystkim osoby zamieszkałe Warszawa(całe mazowieckie), Białystok (całe podlaskie) Olsztyn, Warmia i Mazury.

P>S> nie szukam Pana do zapłodnienia naturalnego. Jedyna opcja- profesjonalna inseminacja. Koszty mogę pokryć lub wspódzielić
Do usłyszenia
Mamalove
adrian1985
Posty: 9
Rejestracja: 15 maja 2019, 07:04 - śr

Re: Dziecko w przyjazni- Gej/Para Gej Poszukiwani

Post autor: adrian1985 »

witaj czy w gre wchodzi tylko para homoseksualna?
Nephew
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwietnia 2019, 16:05 - ndz

Re: Dziecko w przyjazni- Gej/Para Gej Poszukiwani

Post autor: Nephew »

Cześć jestem Mateusz z okolic Olkuszsza mam skończone 31 lat, wykształcenie wyższe: Ekonomia - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Transport - Politechnika Krakowska, posiadam także dobrze płatną pracę oraz oszczędności. Nigdy nie wychodziło mi w zwiazkach. Zawsze stawiałem na karierę. Jednak ostatnie wydarzenia w rodzinie: śmierć babci oraz choroba ojca spowodowały, że coraz silniej właczył mi się instynkt ojcowski. Marzę mieć potomstwo. Może to być syn lub córka ważne tylko by było zdrowe. Nie palę papierosów; nie biorę narkotyków i nie jestem alkoholikiem. Czy chciałabyś może ze mna się poznać i porozmawiać ? Może wyniknie z tego fajna relacja. Odpisz proszę. Pozdrawiam Mateusz. 
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post