Urodzę dziecko parze gejów - Warszawa

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
tęcza777
Posty: 1
Rejestracja: 07 czerwca 2019, 08:50 - pt

Urodzę dziecko parze gejów - Warszawa

Post autor: tęcza777 »

Witajcie :)

Mam 26 lat. Jestem Warszawianką. Mam 158 cm wzrostu, ciemne włosy oraz oczy. Skończyłam studia magisterskie na UW, robię obecnie podyplomowe na SGH. Zawsze miałam w szkole i na studiach bardzo dobre wyniki w nauce.

Pracuję w brytyjsko-amerykańskiej korporacji w dziale logistyki na stanowisku analitycznym. Posiadam ładne 2 pokojowe mieszkanie w starej kamienicy. Remontuję je powoli - z dbałością o detale.

Mówię dobrze w 3 językach. Mam dobry słuch muzyczny. Lubię pisać opowiadania i pracuję po godzinach pracy nad debiutem - zbiorem opowiadań. W wolnych chwilach lubię też pływać. Interesuję się architekturą, historią sztuki, rewitalizacją dzielnicy Praga Północ oraz logistyką w pomocy humanitarnej.

Jestem gotowa urodzić dziecko parze homoseksualnej. Idealnymi kandydatami byliby dobrze wykształceni i dojrzali do ojcostwa Panowie w stabilnym związku. Stałym miejscem pobytu dziecka powinno być miejsce zamieszkania ojców. Jednakże jestem gotowa wspierać parę w wysiłkach wychowawczych. W braku przeszkód medycznych byłabym gotowa urodzić parze w przyszłości więcej, niż jedno dziecko (myślę, że źle, by dziecko było jedynakiem).

Szukam na tym forum zdecydowanej pary. Chciałabym was najpierw przez ok. rok dobrze poznać, abyśmy mogli zadecydować czy jesteśmy w stanie się wspólnie podjąć odpowiedzialnych zadań związanych z rodzicielstwem.

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post