Samotna matka szuka partnera + ojca dla wspólnych dzieci ;)

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
aguleczka1989
Posty: 32
Rejestracja: 04 lipca 2019, 22:07 - czw

Samotna matka szuka partnera + ojca dla wspólnych dzieci ;)

Post autor: aguleczka1989 »

Witam.

Jestem samotną matka, która poszukuję partnera do związku + przyszłego ojca wspólnych dzieci ;) Moja córka ma lekko ponad 3 m-ce. Wychowuje ją sama. Mieszkam i pochodzę z małopolski. Napisze trochę o sobie; mam 30 lat, brunetka, 158 cm, oczy piwne, puszysta (85 kg - mam brzuszek po ciąży), 4 tatuaże (małe i widoczne), kolczyk w języku, opalona (korzystam z solarium z umiarem), zadbana kobieta. Kogo poszukuję: tak jak w opisie partnera i ojca Naszych wspólnych dzieci. Lubię szczupłych facetów (tylko z takimi się spotykałam i tacy mnie kręcą), wiek 25-35 lat. Lubię u facetów szczerość, poczucie humoru, spontaniczność a przede wszystkim WIERNOŚĆ (zostałam raz już zdradzona przez ojca swojego dziecka...) oraz AKCEPTACJI MOJEJ CÓRKI. Lubię facetów mobilnych gdyż sama jestem mobilna. Preferowane województwa/miasta to Kraków/Katowice/Łódź/Malbork ;) Jeśli Cię zainteresowało moje ogłoszenie to pisz na mój @ aguleczka1989@o2.pl - napisz coś o sobie i wyślij swoje zdjęcie, miło jest wiedzieć z kim się piszę ;)
Damnasienie
Posty: 6
Rejestracja: 20 kwietnia 2019, 19:34 - sob

Re: Samotna matka szuka partnera + ojca dla wspólnych dzieci ;)

Post autor: Damnasienie »

;)
Ostatnio zmieniony 17 października 2020, 17:25 - sob przez Damnasienie, łącznie zmieniany 1 raz.
aguleczka1989
Posty: 32
Rejestracja: 04 lipca 2019, 22:07 - czw

Re: Samotna matka szuka partnera + ojca dla wspólnych dzieci ;)

Post autor: aguleczka1989 »

Napisz na mój @ bo ja nie mogę a próbowałam ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post