Szukam przyszłego taty - Pomorze

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
przyszłamama35
Posty: 1
Rejestracja: 28 lipca 2019, 19:19 - ndz

Szukam przyszłego taty - Pomorze

Post autor: przyszłamama35 »

Jestem 36 latką z Pomorza, pogodną, lubiącą sport, książki, kino, koncerty, posiadającą stabilną pracę. Od zawsze marzyłam o rodzinie, jednak nie trafiłam na mężczyznę, z którym to marzenie mogłoby się spełnić i nie chciałabym dłużej czekać z decyzją o macierzyństwie. Poważnie myślę o coparentingu, chciałabym, aby moje dziecko miało mamę i tatę. Poszukuję dojrzałego odpowiedzialnego mężczyzny, który sam nie ma dzieci, a chciałby zostać tatą. Zależy mi, abyśmy się lepiej poznali, polubili, tak aby świadomie podjąć wspólną decyzję o posiadaniu dziecka. Jeśli jesteś zainteresowany, proszę napisz coś więcej o sobie. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2019, 11:56 - pn przez przyszłamama35, łącznie zmieniany 1 raz.
milydajejdziecko
Posty: 60
Rejestracja: 20 lipca 2019, 18:54 - sob

Re: Szukam przyszłego taty - Pomorze

Post autor: milydajejdziecko »

hej
mam 192 cm wzr piwne oczy szatyn 87 kg
podobnie tak jak Ty marze o dziecku ale jak sama napisalas najlepiej najpierw się poznac i zadecydować
jestem osoba usmiechnieta przyjazna lubiaca podroze wypady do kina spacery
chętnie się z Toba umowie
proszę o odpowiedz
pozdrawiam
Piotr
Tomasz1978
Posty: 1
Rejestracja: 02 sierpnia 2019, 00:40 - pt

Re: Szukam przyszłego taty - Pomorze

Post autor: Tomasz1978 »

Witaj. Po przeczytaniu tego co napisałaś po prostu musiałem akurat do Ciebie napisać. To taki wewnętrzny głos, podpowiedź 😊. Już spieszę Ci wytłumaczyć dlaczego ale może najpierw parę słów o mnie. Otóż mam na imię Tomek, 41 lat, wzrost177cm. Ważę okolo 77kg😊. Mieszkam dość daleko od Ciebie, bo na Mazowszu a dokladnie w Mińsku Mazowieckim. Dla mnie to jednak żaden problem, gdyż zawsze marzyłem żeby kiedyś zamieszkać blisko naszego pięknego morza. Chciałbym kupić tam mieszkanie ewentualnie działkę i pobudować domek - nie za wielki ale ciepły i przytulny. Wykonuję zawód elektryka ale nie, nie zajmuję się typowo instalacjami elektrycznymi. Studiowałem na Politechnice Warszawskiej na wydziale elektrycznym specjalność technika wielkich mocy i raczej w tej dziedzinie jest mój praca😉. Ale wracając do tematu, największe moje marzenie nie spełniło się 😢 - jestem samotny. Bardzo brak mi kochającej a przede wszystkim kochanej kobiety no i dzieciątka. To moje największe marzenie. Dla mnie rodzina byłaby świętością. Dla ukochanej kobiety i mamusi dzieci gotowy jestem się całkowicie poświecić. Jeśli Cię nie zanudziłem, a może chociaż odrobinkę zainteresowałem, to bardzo Cię proszę - odpisz do mnie . Bardzo gorąco Cię pozdrawiam, a nawet jeśli postanowisz być z kimś innym to i tak z całego serca życzę Ci aby posiadanie dziecka stało się rzeczywistością, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia. A przede wszystkim żebyś zawsze była bardzo szczęśliwa, na Twoich ustach gościł zawsze uśmiech, a łzy jeśli już muszą wystapić- były wyłącznie oznaką radości. Jeszcze raz bardzo gorąco Cię pozdrawiam. Tomek
mozzzzart
Posty: 4
Rejestracja: 03 sierpnia 2019, 17:34 - sob

Re: Szukam przyszłego taty - Pomorze

Post autor: mozzzzart »

cześć:-)chciałbym Cię poznać i spotkać sięz Tobą.mam 30 lat .przystojnyi wysportowanyz poczuciem humoru
costain
Posty: 98
Rejestracja: 25 grudnia 2020, 11:17 - pt

Re: Szukam przyszłego taty - Pomorze

Post autor: costain »

Mam 39 lat i bardzo chciałbym zostać ojcem.Obecnie mieszkam w Poznaniu ,ale mogę sie przeprowaszić ponieważ mam wolny zawód.Jestem w bardzo dobrej sytuacji finansowej i jestem bardzo odpowiedzialny.Lubie zwierzęta i sam mam kota.Pomagam w fundacji w Poznaniu.


Pracuje w morzu w systemie zmianowym 6 tyg morze i 6 tyg dom.


Jeśli jesteś zainteresowana to proszę o kontakt.


costain@wp.pl

Pozdrawiam 


Łukasz
Kasper022
Posty: 9
Rejestracja: 03 lutego 2021, 22:30 - śr

Re: Szukam przyszłego taty - Pomorze

Post autor: Kasper022 »

Hej,
Zainteresowało mnie twoje ogłoszenie.
Nazywam się Kacper, mam 22 lata, interesuję się sportem, podróżami, lubię chodzić do kina. Mimo młodego wieku twardo stąpam po ziemi, prowadzę swoją działalność za granicą :) Jeśli różnica wieku ci nie przeszkadza chętnie poznam Cię bliżej.
Do usłyszenia :)
Hrabiamonte
Posty: 10
Rejestracja: 15 lutego 2021, 22:33 - pn

Re: Szukam przyszłego taty - Pomorze

Post autor: Hrabiamonte »

szczescia trzeba szukac ...
costain
Posty: 98
Rejestracja: 25 grudnia 2020, 11:17 - pt

Re: Szukam przyszłego taty - Pomorze

Post autor: costain »

Witam .Mam 40 lat I chce mieć dziecko.Kontakt costain@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post