szukam mężczyzny sląsk Kraków

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
mascif28
Posty: 1
Rejestracja: 07 sierpnia 2019, 20:51 - śr

szukam mężczyzny sląsk Kraków

Post autor: mascif28 »

Szukam dojrzałego mężczyzny do wspólnego wychowania dziecka/dzieci.
Zależy mi żeby ojciec uczestniczył w wychowaniu i utrzymaniu dziecka/dzieci.
Nie szukam dawcy ani sponsora.

Jestem wykształconą, niezależną zdrową kobietą jedyną rzeczą której mi brakuje do szczęścia to dziecko.
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2019, 13:24 - czw przez mascif28, łącznie zmieniany 1 raz.
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: szukam mężczyzny sląsk Kraków

Post autor: admin »

Ile masz lat?
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
Pxyz
Posty: 21
Rejestracja: 17 sierpnia 2019, 12:41 - sob

Re: szukam mężczyzny sląsk Kraków

Post autor: Pxyz »

Jeśli nadal szukasz to napisz do mnie.. Planetx@op.pl
Pozdrowka.. :)
Aerys
Posty: 12
Rejestracja: 01 lutego 2020, 08:00 - sob
Lokalizacja: Kraków

Re: szukam mężczyzny sląsk Kraków

Post autor: Aerys »

Cześć, jak poszukiwania? Możemy porozmawiać kiedyś jak znajdziesz czas ;)
Pozdrawiam
Noe1978
Posty: 53
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: szukam mężczyzny sląsk Kraków

Post autor: Noe1978 »

Witam marek 41 l jestem singlem bez bagażu życiowego jestem z Rzeszowa jeśli chcesz mnie poznać to odpisz jestem przystojnym facetem bez nałogów, pracowity, własną działalność gospodarczą prowadzę mam 180zw 80kg szatyn , moje hobe to lubię jeździć na rowerze, czytać książki historyczny, gotować, piec placki, nie lubię kłamstwa, przyklinania, swaniarstwa szukam takiej kobiety która będzie miała wsparcie u mnie i razem wychowamy dzieci grupa krwi arha minus
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
Aerys
Posty: 12
Rejestracja: 01 lutego 2020, 08:00 - sob
Lokalizacja: Kraków

Re: szukam mężczyzny sląsk Kraków

Post autor: Aerys »

Hej, ja to Andrzej, normalny facet z Krakowa, chce mieć dziecko , chętnie będę uczestniczyć w jego wychowaniu jeśli ci to pasuje, jeśli nie to powstrzymam się na ojcostwie, proponuje zapłodnienie metoda kubełkowa, jestem po studiach, anglistyka, pracuje w korporacji jako manager, mogę płacić alimenty miesięczne na dziecko, odezwij się jeśli pasuje, pozdrawiam
costain
Posty: 98
Rejestracja: 25 grudnia 2020, 11:17 - pt

Re: szukam mężczyzny sląsk Kraków

Post autor: costain »

Witaj


Mam 39 lat i bardzo chciałbym zostać ojcem.Obecnie mieszkam w Poznaniu ,ale mogę sie przeprowaszić ponieważ mam wolny zawód.Jestem w bardzo dobrej sytuacji finansowej i jestem bardzo odpowiedzialny.Lubie zwierzęta i sam mam kota.Pomagam w fundacji w Poznaniu.

Pracuje w morzu w systemie zmianowym 6 tyg morze i 6 tyg dom.

Jeśli jesteś zainteresowana to proszę o kontakt.


Pozdrawiam 

Łukasz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post